(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#44 od užívateľa erca
Št, 1. Marca 2018, 14:26
Prišla som domov a hneď po otvorení dverí som zistila, že neboli zatvorené. Podlaha bola špinavá a plná piesku, pretože predchádzajúci deň pekne pršalo. Nahnevane som skopla z nôh topánky a išla sa pozrieť do kuchyne. Ani tu nebolo upratané, povaľovali sa tu špinavé riady. Pristúpila som k nemu bližšie a zistila, že nie sú iba špinavé, ale už úplne usušené. Muselo tu ležať minimálne od rána. V obývacej izbe som našla kopčeky špinavej bielizne, pričom v kúpeľni samozrejme bola plná pračka, ktorá svietila a upozorňovala, že už doprala.

Plná hnevu som išla do spálne, kde som vedela, že sa bude schovávať. Naozaj tam bola, krčila sa v rohu za posteľou a s desom v očiach sa na mňa pozerala. Došla som k nej, chytila ju za vrkoč a vytiahla ju z jej skrýše. Okamžite sa dala do kriku a plaču, ale ani sa nepokúšala vyhovárať alebo inak ospravedlniť. Po lícach jej len tiekli slzy. Dotiahla som ju do chodby a pustila ju. Prikrčila sa k zemi a pred tvár si dala ruky v obrannom geste. Ukázala som bez slova na podlahu. Chytila som ju znova za vlasy a pritisla jej tvár k podlahe. Povedala som jej, aby tú zem pobozkala. Ruky sa jej triasli, keď sa uplakanou tvárou dotkla zeme.

Do kuchyne som ju dotiahla tak, že som ju držala za ruku. Vzpierala sa a cúvala. Strčila som jej tvár medzi riad a pritom jej vyhrnula jej krátku sukňu. Aj keď si ho kryla, dostala peknú ranu cez obe polky.

Strhla som ju so sebou do kúpeľne, kde som ukázala na zbytočne svietiacu práčku a vyprané prádlo vnútri, ktoré sa už dávno mohlo sušiť vonku na sušiaku. Kašľala a plačom skoro nemohla dýchať, kráčala za mnou po celom byte, kým som ju ťahala za vlasy.

Konečne sme sa zastavili v obývacej izbe, kde som sa posadila hneď vedľa špinavej bielizne. Ukázala som na nohy a ona okamžite vedela, čo to znamená. Najskôr som v jej tvári videla záblesk paniky, chcela utiecť, ale vedela, že by to nemalo zmysel. Poslušne sa teda natiahla cez moje nohy a tvár zaborila do sedačky. Cítila som, ako sa celá chveje plačom, ale nemienila som jej to umožniť. Dokonca som jej ešte do tváre strčila špinavé ponožky, nohavičky a tričko, ktoré som chytila z hromady vedľa nás. Stále sa otriasala plačom, keď som na ňu kričala. Potom už som ale bez slova pokračovala vo výkone trestu.

Krátku sukňu, ktorá jej končila tesne pod zadočkom, ktorý mala červený už od rán z kuchyne, som jej vyhrnula cez chrbát a nohavičky stiahla dole. Otvorenou dlaňou som ju udrela cez zadok, až sa ohla v chrbte od bolesti. Jemná koža na zadočku sa jej začala sfarbovať do červena už po tom jedinom údere, ale to som nepovažovala ako dostatočný trest za ten neporiadok, ktorý tu nechala. Znovu som sa teda natiahla a udrela ju cez obe polky. Ruka mi trochu skĺzla, takže som ju udrela aj cez stehná, o to viac ju to bolelo. Hlasno plakala a pri každom údere vykríkla do sedacej súpravy. Nebrala som si servítky, dokonca som ju znova chytila za vlasy a zdvihla jej tvár.

Oči mala úplne červené a uplakané a tvár vlhkú od plaču. Pohrozila som jej dlaňou a ona len rýchlo schovala tvár späť do gauča. Pokračovala som v trestaní asi ďalších päť minút, než som mala dosť. Zadoček jej horel rovnako ako tvár, mala ho úplne červený od rán, ktoré som jej uštedrila.
Prešla som jej po ňom znovu, aby som cítila aký je horúci. Napľula som si na prsty a tie jej zaborila priamo do vagíny, ktorá na mňa vykukovala medzi jej polkami. Strčila som do jej suchej vagíny rovno tri prsty. Palcom som prechádzala cez anál. Mala som ju úplne vo svojej moci. Zachádzala som prstami až hlboko dovnútra a škriabala ju tam dlhými nechtami.
Prsty som vybrala a znovu ju niekoľkokrát udrela cez zadok. Celá sa pod mojimi dotykmi chvela, ťažko povedať, či ešte stále plačom alebo už vzrušením.

Siahla som v obývacej izbe pod vankúš a vytiahla odtiaľ veľkého robertka. Za vlasy vo vrkoči som jej zdvihla hlavu a napchala jej ho do hrtanu. Skoro nemohla dýchať, ako mala zaklonenú hlavu a ústa plné toho umelého vtáka, ale držala som jej hlavu, aby ho musela fajčiť. Na chvíľu som ho vytiahla, aby sa nadýchla, a potom som pokračovala v znásilňovaní jej krku. Pchala som jej ho hlboko dovnútra, a keď som ho vyberala von, tak sa za ním ťahali jej sliny.
Takto pripraveného som jej ho strčila na jediný zásun do vagíny. Vykríkla a zaťala nechty do gauča. Počula som, ako v sebe dusí krik bolesti, keď som jej ho vybrala a znovu po koreň vrazila do vagíny. Jednou rukou som ju s ním šukala a druhou som jej šmykla po zadku, ktorý už pomaly začínal blednúť. Kričala pri tom a celé jej telo sa triaslo, ale nedovolila si odporovať.

Bolesťou sa stiahla až neskôr vo chvíli, keď som robertka presunula z jej vagíny do análneho otvoru. Tam už sa jej nezmestil celý, zhruba polovica ho pozerala von a pritom išiel veľmi zle zastrkovať a vyberať. Nebola na anál úplne pripravená. Strkala som ho tak hlboko, kam ma jej dierka pustila. Kričala pritom do gauča a hlasno plakala. Znova som ju udrela po zadku, aby prestala.

Vrátila som vibrátor do jej vagíny a zapla ho na najvyšší výkon. Do toho som ju udrela cez zadok, takže celé jej telo vibrovalo spoločne s tými ranami. Konečne sa pod týmto tlakom urobila a jej telo sa otriasalo v silnom orgazme. Až po ňom sa úplne uvoľnila a jej telo ochablo. Bolo po plači i po slzách. Pomaly sa zdvihla a usmiala sa na mňa. Slzy si utrela, ale na červený zadok si len tak nemohla sadnúť.