(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#43 od užívateľa panic
Št, 1. Marca 2018, 14:06
O Silvii som sníval už rok. Predstavoval som si, ako ju hladkám po vlasoch, ako ju bozkávam na pery. Bola naozaj pekná, vlastne najkrajšia z celého ročníka. Keď sme nastúpili do rovnakého ročníka na vysokej škole, nemohol som sa jej nabažiť. Videl som ju prvýkrát na imatrikuláciách, keď zavolali jej meno a ona sa zdvihla a išla si uličkou k stolíku, aby mohla prisahať. Okamžite som sa do nej zamiloval.

Zrejme kvôli jej kráse a chytrosti, ale veľmi skoro začalo po škole a medzi ľuďmi kolovať, že dá každému, že je to veľká suka a robí to úplne s každým. Akonáhle som tie slová len začul, okamžite som ju obhajoval, hovoril som tým ľuďom, že sú to sprosté ohováračky, že to určite šíria len dievčatá, ktoré na ňu žiarlili, pretože je tak krásna a ku všetkému jej to v škole ide. Neznášal som klamstvá a toto bola jedna veľká lož. Bol som si tým absolútne istý.

Hoci som ju takto obhajoval a bránil, nikdy som nenašiel dosť odvahy na to, aby som ju naozaj niekam pozval. Už som bol pár krát pripravený, ale ona potom okolo mňa len prešla, ako keby som neexistoval. Bolo mi z toho. Bola proste ako čarovná víla, stvorenie, ktorým som sa mohol opájať len na diaľku, pretože mi nebolo súdené priblížiť sa k nej viac.

Na konci semestra sa konala oslava ukončenia a prázdnin. Bolo po skúškach, bolo voľnejšie, takže sme si mohli dovoliť usporiadať takúto akciu, na ktorej sme sa zišli takmer všetci z ročníka. Bolo to celkom fajn posedenie, Silvia tam tiež bola, tak som stál obďaleč a sledoval ju, ako sa smeje s kamarátkami a rozpráva sa s nimi. Vôbec nevedela, že existujem.

Potom som, ale zrazu začul, ako si ju zase niekto berie do huby. Asi štyria spolužiaci tam sa bavili o tom, ako to s ňou robili, že je fakt povoľná a stačí v podstate len povedať. Robili sprosté narážky na to, aká je v posteli, ako mrnčí ako mačka a prehýba sa v chrbte ako luk. To už som nevydržal a šiel za nimi. Najskôr som ich slušne požiadal, aby toho nechali. Začali sa do mňa, ale navážať, pretože mali pocit prevahy, ale ja som sa len tak nedal. Začali sme sa strkať a ja som potom tomu najväčšiemu, čo hovoril tie najväčšie klamstvá, dal päsťou do tváre. Poriadne mu v čeľusti ruplo. Jeho kamaráti, to ale nenechali len tak. Okamžite sa do mňa pustili a za chvíľu som ležal na zemi poriadne zmaľovaný. Predtým, ako som omdlel bolesťou, uvidel som pred sebou tvár Silvie.

Keď som sa prebudil, ležal som v nejakej posteli. Rozhliadol som sa a všimol som si, že na kraji postele sedí Silvia. Okamžite som sa zahanbil za svoje správanie, ona mi ale chcela poďakovať. Rozpačito sa pozerala na svoje ruky, ktoré si žmolila a nemohla zo seba poriadne nič povedať. Vzal som ju jemne za tie jej hebké rúčky a prinútil ju, aby sa na mňa pozrela. Povedal som jej, že tí chlapci boli hlupáci, že nič z toho, čo hovorili, nebola pravda a že je tá najčistejšia bytosť, ktorú poznám.

Najskôr sa na mňa nežne pozerala a potom mi zrazu dala pusu. Pritisla svoje pery na mojej a vášnivo ma pobozkala. To samozrejme ovplyvnilo moje nohavice, ktoré sa okamžite začali zdvíhať. Aj keď som bol samá modrina a pomliaždený až hrôza, krvný obeh mi fungoval viac než dobre. A Silvia to tiež hneď spoznala.

Bozk prešiel v bozkávanie. Jazykom ma nežne francúzsky bozkávala. Jej dych voňal po jahodách a jemné vlasy jej padali do tváre, keď sa nado mnou skláňala. Sedela obkročmo na mne a pozerala sa na mňa, keď si vyzliekla tričko, pod ktorým mala čipkovanú podprsenku. Tú si dala dole tiež. Potom vzala do rúk moje ruky a priložila si ich na prsia. Pohodila pritom hlavou, aby odhodila stranou svoje vlasy.

Nadskakoval svojím úchvatným telom nad mojím rozkrokom a pritom si moje ruky stále tlačila na prsia. Šialene ma to vzrušovalo, vtáka som mal v nohaviciach napumpovaného na prasknutie. A ona to musela cítiť. Pri ďalšom zdvihnutí sa pozdvihla trochu viac a rozopla mi nohavice. Potom dala bokom trenky a hneď na ňu vyskočil môj vták ako šašo z krabičky. Tak som ho mal tvrdého a pripraveného.

Niekoľkokrát sa ho dotkla jemne špičkou jazyka, pričom zo mňa nespúšťal oči. Silvia, keď videla, že som vydržal jej "skúšku" si vyhrnula sukňu, ktorú na sebe mala a nohavičky dala bokom. Potom si na mňa nasadla ako kovbojka. Vták do jej vagíny vkĺzol pekne pomaly, nikam sa neponáhľala. Automaticky som jej dal zase ruky na prsia a ona sa tomu nebránila. Zaklonila sa, keď mala vtáka vo vagíne a začala sa pomaličky nadvihovať. Keď som z nej skoro vyšiel, začala zase klesať. Dosadla až dole, takže ho mala v sebe až po koreň. Ticho som stonal do tmy. Práve som prichádzal o panenstvo.

Silvia tempo veľmi pomaly zrýchľovala. Najskôr sa pohybovala veľmi pomaly, pričom s každým dosadnutím stiahla vagínu. Bolo to hrozne vzrušujúce. Vôbec sa na mňa pritom nepozerala, bola nado mnou zaklonená a oči mala zatvorené, takže som jej mohol len hladkať jej dokonalé telo a masírovať prsia. A to som robil. Tempo a hĺbku prieniku si strážila ona, to ona všetko určovala. A mne sa to tak páčilo.
Tempo sa navyšovalo, až na mne poskakovala ako na trampolíne. Vták jej do vagíny kĺzal hladko, pretože tam mala pekne vlhko. Bola zo mňa hotová. Kričala slasťou a vôbec sa neostýchala. To všetko ma tak vzrušovalo, že som sa do nej urobil. Vták pumpoval spermie do jej vagíny a ona znižovala tempo. Akonáhle som sa do nej vystriekal, tak zo mňa zliezla. Jazykom sa dotkla môjho spermiami poslintaného vtáka. Potom ma potľapkala po tvári, ešte raz mi poďakovala, obliekla sa a odišla.

Druhý deň som pre ňu zasa neexistoval, tak ako tomu bolo predtým. Tie klamstvá asi zase také klamstvá neboli.