(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#42 od užívateľa kajo
Št, 1. Marca 2018, 08:54
Začal som študovať na vysokej škole a nebol to rozhodne žiadny med. Od začiatku sa po nás profesori vozili a nič nám v žiadnom prípade neuľahčovali. A najhoršia bola jedna staršia profesorka, ktorá svojich študentov doslova týrala. Zápočty nikomu nedávala zadarmo, u jej testov človek doslova bojoval o svoju vlastnú úctu. Ja som tento predmet ale bohužiaľ potreboval a to veľmi nutne urobiť, aby som si mohol zapísať nadväzujúce prednášky u iného profesora. Na tomto predmete teda závisela moja študentská kariéra, ktorá by inak bola naozaj veľmi krátka.

Bol november a ja už som mal za sebou tri testy u profesorky Konkolovej, dva z toho neúspešne. Ďalší test som musel urobiť, aby som mal vôbec šancu dostať sa k záverečnej skúške v januári. Učil som sa ako šialený, zanedbával som svoju priateľku i povinnosti, len som ležal v knižkách, aby to potom nakoniec vyšlo. Hoci po zápočte sa dostavila neopísateľná úľava, tá bola takmer okamžite vystriedaná panikou a desom, ktorý súvisel s tým, čo bude nasledovať. A to skúška u pani profesorky.

Začal som sa učiť bezprostredne po zvládnutí zápočtu, drvil som sa všetko, čo som našiel, ležal v knihách, priateľku skoro nevidel, ale nič nepomáhalo. U prvého termínu som sa doslova zosypal po položení prvej otázky, v druhom prípade ma profesorka zhadzovala od prvého slova. Po prvých dvoch termínoch pustila iba troch študentov s kladným hodnotením.

Na ukončení mi naozaj záležalo, a tak som sa k profesorke vydal na konzultáciu, aby som si vypočul, čo je nutné urobiť, aby som uspel. Bol som ochotný jej ponúknuť úplne čokoľvek, hlavne aby sa vlk nažral, ale koza zostala celá. Na konzultáciu som si vzal trochu tesnejšie džíny, aby bolo vidieť, že som naozaj ochotný obetovať všetko. Mal som poslednú šancu, inak by som musel rok čakať na ďalšiu príležitosť a to nebolo v mojich finančných ani fyzických možnostiach.

Profesorka mala pomerne dobrú náladu, bola akurát po skúšaní, takže ju ešte v duši hrial plač vyhodených študentov. Nasucho som preglgol, keď sa oproti mne posadila a merala si ma pohľadom. Oznámila mi, že so mnou nemá žiadny problém, čo znamená, že cesta k zelenému bodíku je len na mňa a mojej snahe. Hoci vlastne malý problémik by tu bol. Pani profesorka sa postavila za mňa a hladkala ma po pleci, keď mi hovorila, že je už veľmi dlho osamelá, že ju nikto doma nečaká. Cítil som, že nastala moja príležitosť, a tak som si sadol tak, aby videla hrču v mojich nohaviciach. Ona ale odvrátila zrak. Mala inú požiadavku. Videla ma totiž na vianočnom plese s mojou priateľkou, ktorá sa jej naozaj moc pozdávala. Ten jej guľatý zadoček ju vraj dráždi v snoch ešte dnes, ako sa hojdá zo strany na stranu. So zasneným pohľadom sa posadila na stoličku.

Áno, profesorka síce chcela sex, ale s mojou priateľkou a nie so mnou. Chcela, aby moje dievča jej vylízalo mušličku a čo viac, vyjadrila želanie, aby som u toho všetkého bol. Mal som sa pozerať na to, ako moja profesorka s roztiahnutými nohami hladí po hlave moju priateľku, ktorá jej líže mušličku. Rázne som to odmietol a s poďakovaním za konzultáciu odišiel. Profesorka sa za mnou pozerala s pohľadom, že vie, že sa ešte vrátim.

Došiel som na byt plný hnevu a bezmocne tam udieral do vecí. Večer za mnou prišla aj priateľka a našla ma medzi roztrhanými poznámkami. Sedel som na zemi rozčúlený a nemohol sa pohnúť. Bolo zrejmé, že pokiaľ nebudem súhlasiť s tým, čo profesorka chce, tak nikdy jej skúškou neprejdem. Teraz už nešlo iba o neznalosť, ale o to, že by som jej odporoval. Povedal som priateľke, čo sa odohralo na konzultácii. Namiesto hnevu ale len sedela a ticho sa pozerala do zeme. Potom mi povedala, že keď jej to odpustím, potom to pre mňa urobí. Nesmiem to brať ako neveru a nesmiem jej to nikdy vyčítať. Bol som ohromený tým, že by do niečoho takého išla.

Napriek tomu som to zamietol.

Na poslednom termíne som samozrejme pohorel. Profesorka ani nepočúvala to, čo som jej hovoril, hovorila nezmysly, chytala ma za slovo, prekrúcala definície. Vyletel som ako petarda.
O dva dni neskôr som znovu stál pred dverami jej kancelárie s priateľkou po boku. Držal som ju za ruku, keď sme prechádzali dverami, aj keď sme si sadali na jej sedačku. Mala veľkú a priestrannú kancelária celú len sama pre seba. Okrem toho bolo po skúškach, takže aj škola bola viac-menej prázdna.

Profesorka sa so zaľúbeným pohľadom pozerala na moju priateľku. Potom k nej natiahla ruku a pritiahla si ju k sebe do lona a hladkala ju nežne po tele. Zatínal som ruku v päsť, keď jej prechádzala cez prsia. Priateľka jej odvážne kĺzala po nohe a potom rukou hladkala jej scvrknutú mušličku pod nohavicami. Všetko prebiehalo bez slova.
Profesorka si ju položila na pracovný stôl a vyhrnula jej sukňu, v ktorej priateľka prišla. Bozkávala ju na stehná a hladkala jej podbruško, zatiaľ čo bozkami zasypávala jej mladú mušličku. Po chvíli sa na jej nohavičkách zreteľne črtala vlhká škvrna. Profesorka si nohavičky dala bokom a zľahka priateľku pobozkala na broskynku. Jej staré ústa vykreslovali na jej jaskynke rôzne tvary, než sa odhodlala použiť aj jazyk. Kým moju priateľku lízala, sama sa prstovalai. Sedel som nič nerobiac na gauči a vták sa mi z toho vystúpenia zobúdzal.

Priateľka držala profesorkinu hlavu na svojej mušličke a netrvalo to dlho a urobila sa. Takto rýchlo som ju k vrcholu ja nikdy nevedel dostať. A z toho mi vták zase trochu spľasol. Ja som sa ale nenechal tak ľahko odradiť. Ani jedna zo žien si ma nevšímala, a tak som si zložil nohavice a začal si honiť, aby som bol pripravený ukázať im poriadneho vtáka.
Profesorka si dala dole nohavičky a pritisla sa vagínkou na vagínku mojej priateľky. Trela sa o seba až sa im pysky o seba hrdlačili a zreteľne to mľaskalo ich spoločnou šťavičkou. Tá sa miešala a vytvárala mokro medzi nimi. Profesorka neprestávala po vagínke mojej priateľky prechádzať a pritom si držala jej hlavu u svojej a vášnivo ju bozkávala. Ich jazyky sa zamotávali a zase rozmotávali v zložitých uzloch. A potom zrazu profesorka zatlačila hlavu mojej priateľky späť do svojho lona, čo bola moja príležitosť. Priateľka musela vystrčiť zadoček, a tak som jej do vlhkej vagíny hneď vrazil svojho vtáka. Neprotestovala, naopak sa ešte viac prehla v chrbte. Držal som si ju za boky, keď som do nej prirážal, zatiaľ čo ona stále lízala profesorke jej mokrú vagínu.

A potom zrazu profesorka zaklonila hlavu a zavyla ako vlk. Vagínou zúrivo pohybovala zo strany na stranu, kým pohyby pomaly ustáli a obe zadýchané ženy sa na seba pozerali. A v tej chvíli som pridal na kaliber a priateľka zakňučala ako ranené zviera. Mušličku mala červenú už od predchádzajúceho lízania, nieto keď som teraz v nej tancoval so svojím vtákom. Vagína sa jej sťahovala a obíjmala tak tesne môjho vtáka. Z toho som sa jej do nej urobil.

Vďaka zásahu mojej priateľky som oneskorene dostal zelený bod z toho predmetu. Bohužiaľ som sa dopočul, že druhý predmet, ktorý na ten profesorkin nadväzuje, vedie nejaký Krkoš, ktorý má ešte horšiu úspešnosť zvládnutia skúšky, než profesorka. Dúfam, že priateľkina mušlička je na všetko pripravená.