(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#41 od užívateľa marcel
Po, 26. Februára 2018, 15:23
Keď som sa ráno prebudil, pozrel som sa na svoju ženu. Aj keď vyzerala naozaj nežne a roztomilo, mala ten najtvrdší spánok, aký som kedy videl. Odkryl som preto perinu a pozrel sa na jej telo. Tielko na spanie bolo voľné a práve jej z nej pozeral von jeden prsník.

Pozorne som ženu pozoroval, keď som do ruky vzal jej prsník a poťažkal ho v ruke. Ani to s ňou nepohlo. Naslinil som si palec a medzi ním a ukazovákom som masíroval jej bradavku. Stále spala ako poleno. A tak som sa nezastavil.
Pravačkou som pokračoval putovaním po jej tele, až som dorazil na jej vystrčený bok. Skĺzol som za horizont a stlačil v ruke jej pevný zadok. Mala ho ako skalu a aj keď som ho vzrušene tlačil, spala ďalej. Vták sa mi pomaly zdvíhal, keď som ju takto hladkal, ale úplnej erekcie som dosiahol až vo chvíli, keď som docestoval do jej lona. Mala v ňom teplo a trochu vlhko. Spala na boku, takže som mal zlý prístup, ale veľmi to nevadilo, pretože stačil jeden správny dotyk a otočila sa. Stále spala, ale po pretočení na chrbát som mal prístup k jej vagínke. Hladkal som ju najskôr zvonka, potom som masíroval tiež vnútornú stranu stehien a stále pritom sledoval, či náhodou neotvára oči, ale od pretočenia na chrbát, spokojne ďalej oddychovala.

Cítil som, ako jej vagínka vlhne, ako sa pysky pomaly samé otvárajú a púšťajú ma dnu. Vzal som túto motiváciu doslova a prstom zašiel dnu. Mala tam mokro a príjemne teplo. Skúmal som steny jej jaskynky a snažil sa zabrániť vyvrcholeniu. Tak hrozne ma vzrušovala, že by som sa bol býval urobil. Prestal som ju prstovať a rozhodol som sa zoznámenie s vagínkou potvrdiť ústne.

Schoval som sa pod perinu, kde som si vytvoril svoju základňu. Najskôr som jazykom prešiel zvnútra, ako keby to bolo heslo a vnútri ma čakala alibabova jaskyňa plná zázrakov. Manželka vzdychla a jej vagínka sa vyvalila cez pysky von. Klitoris bol ako zvonček do toho domu slasti. Niekoľkokrát som ho nežne stisol jazykom a cítil, ako manželka pod mojimi dotykmi ožíva. Stále ešte asi spala, nebol som si istý, pretože som bol dole, ale jej telo už na mňa reagovalo.
Jazykom som prechádzal po jej sladkej mušličke a zľahka ju hrýzol do pyskov. Klitoris mala úplne červený a citlivý, tak som ho skúsil podráždiť studeným a teplým vzduchom. Olízal som ho a mierne na neho fúkol, potom som ho opäť olízal horúcim jazykom a zase mierne fúkol. Manželka hlasno zastonala a celé jej telo sa stiahlo. Po tejto odozve, ktorú som si vyložil ako súhlas, som pokračoval ešte chvíľu, než som sa vrátil nad perinu. Manželka mala stále zatvorené oči, ale ja už som nemohol dlhšie otáľať. Vystrel som sa nad ňou a v ruke si niekoľkokrát stlačil vtáka, zatiaľ čo som ju hladil po dokonalom tele. Potom som si ľahol na ňu a zasunul ho do nej.

Vkĺzol do nej okamžite a ľahko. Pri zasunutí sa jej vagína okolo mňa stiahla a skoro ma uväznila vo vnútri. Vytiahnuť ho von išlo pomalšie a horšie, než som čakal. Steny vnútri mala hrubé, ale pritom boli vlhké a pripravené. Poriadne som sa teda nad ňou oprel a pustil sa do svojej práce. Šukal som ju pomalými, tiahlymi dorazmi, ktoré ale boli zakončené vsunutím vtáka až po koreň dovnútra jej vagíny. Cítil som tam na konci nejaký blok a vrážal ho priamo tam. A moja manželka to naozaj ocenila. Konečne sa prebudila a prekvapene sa na mňa pozrela. Samozrejme som jej nič nemusel vysvetľovať, predsa len to nebolo prvýkrát, kedy k tomuto došlo. A navyše táto situácia bola úplne očividná.
S jej spoluprácou to išlo ale oveľa lepšie. Roztiahla poriadne nohy, zaťala brucho a pomáhala mi v dorážaní. Svojimi rukami ma hladkala po hrudníku a hlasno pri tom stonala. Potom si ma zrazu pritiahla a vášnivo ma pobozkala.
Keď som z nej vyšiel von, pretočila sa manželka okamžite na brucho a pod podbruško si napchala vankúš, aby mala zadoček pekne zdvihnutý. V tejto polohe som pod jej análnym otvorom zreteľne videl slintajúcu mušličku, ktorá bola úplne mokrá. Chvíľu som si ho len pri pohľade na ňu honil a občas ju pleskol pekne cez zadok. Nakoniec som jej ho tam ale znovu vrazil a šukal ju v tejto polohe.

Manželka síce už nebola najmladšia, ale v chrbte sa vedela prehnúť doslova ako mačka. Zaprel som sa o jej chrbát a poriadne som dorážal.
Análny otvor mala manželka tiež pripravený. Bol veľmi prekrvený, ale hrozne zle to v ňom kĺzalo. Cítil som, ako sa manželka podo mnou krúti, pretože ju to bolelo a ani ja som z toho nemal zrovna najlepší pôžitok. Tak som siahol do nočného stolíka pre lubrikačný gél a hneď to kĺzalo presne tak, ako malo.
Manželka začala zase stonať a ja som si to užíval rovnako naplno ako ona. Opieral som sa o jej zdvihnutý zadoček, do ktorého som zachádzal skoro celý. Aby som nevyvrcholil sám, tesne pred vyvrcholením som zašiel rukou na klitoris a zľahka ho pomasíroval.

Tak sme s manželkou vyvrcholili skoro naraz. Ja som sa jej urobil do zadku.Potom, čo som odpadol, som ju konečne nežne pobozkal a zaželal jej pekné ráno. Stále so zdvihnutým zadočkom mi ho zaželala tiež.