(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#3799 od užívateľa erca
Ne, 22. Apríla 2018, 13:36
Môj priateľ ma podviedol. Vlastne už by som mu ani nemala hovoriť priateľ, ten zradca hnusný si to rozdal s nejakou buchtou a potom sa s ňou ešte vyfotil! Našla som to na jeho facebooku, kam si to tá krava vyvesila. Boli tam spolu v posteli, nahí. Marek sa pritom rozospato pozeral niekam inam, takže ktovie, či o tej fotke vedel, ale ak nie, tak teraz sa o nej dozvedel. Rýchlo som si ju stiahla, aby som mala dôkaz, keby ju náhodou zmazal, ale okrem tohto logického kroku, to vo mne vrelo. Pred očami som mala tmu a jediné, čo som chcela, bola pomsta.
Od zlosti som najprv začala hádzať jeho oblečenie na posteľ, aby som ho zničila. Chcela som to všetko spáliť, ale keď som rozhádzala celú spálňu, tak už som skoro ani nemohla chytiť dych, nieto aby som niečo ďalšie podnikla. Zrútila som sa v slzách na posteľ a tlačila sa k jeho neverným košeliam, z ktorých som cítila pach zrady. Zničiť jeho milovanú mikinu mi, ale teraz pripadalo ako veľmi mierny trest. Predsa pôjde a kúpi si inú. Toto chcelo nejakú väčšiu akciu, niečo čo nezabudne do konca života. Čo nevymaže zo svojho neverného mozgu.
Tak som začala pripravovať pomstu.
Keď sa popoludní Marekl vrátil z práce, privítala som ho pripravenou večerou. Skutočnou večeru, nedala som mu do toho nič, nechcela som ho otráviť. Keby zjedol preháňadlo, tak by síce presedel pár hodín na záchode, ale tým by to zhaslo. Tak som ho nechala v pokoji sa najesť a pritom som sa ho vypytovala na prácu, a pod. Nič netušil. Odpovedal mi na otázky a jedol knedle s mäsom, až sa mu za ušami robili hrče. Pripadal mi odporný, ale miernila som sa vo svojich prejavoch, a akonáhle mal dojedené, začala som sa k nemu plaziť.
Sadla som si k Marekovi do lona a okato vrtela zadočkom, kým som neucítila, že sa mu vták stavia do pozoru. To bol presne môj zámer. Rukou mi zašiel medzi nohy a začal mi cez ne trieť mušličku. Roztiahla som nohy od seba, aby mal lepší prístup a pritom potláčala zlosť. Udržala som sa, ale keď ma bozkával na krk, natočila som sa k nemu a mierne ho pohryzla do jazyka. Keď videl, ako vášnivo som sa do toho dala, schmatol ma a odniesol do spálne, kde ma hodil na posteľ. Potom si na mňa ľahol. Bola som z toho pravdu povedané celkom vzrušená, ale nemienila som v tom ďalej pokračovať.
Akonáhle sa mi naskytla príležitosť, pretočila som nás tak, že som na ňom sedela. Bola som na koni, tak som siahla do zásuvky a vytiahla putá. Ochotne sa nechal pripútať k posteli a pritom ma maškrtne pozoroval. Akonáhle sa, ale nemohol pohnúť, odskočila som od neho. Priniesla som si ešte lepiacu pásku a zalepila mu pusu, aj keď tomu už sa trochu bránil. Potom som sa postavila k nohám postele a roztiahla nohy. Strčila som si prsty do pusy a nežne si ich oblízala a strčila si ich do vagíny. Prstovala som sa pred ním a pýtala sa ho, či chce mojou mušličku. Keď začal prikyvovať, až sa mu vták rozhýbal do strany, prestala som a povedala mu, že to si mal rozmyslieť skôr, než ma podviedol s tou buchtou. Stuhol a v očiach mu bolo vidieť paniku.
Povedala som mu, že teraz ju totiž dostane niekto iný.
Zavolala som jednému kamarátovi, ktorý bol známy tým, že pomiloval všetko, čo sa mu priplietlo do cesty. Už som s ním bola dohodnutá predtým, teraz som mu len volala, že môže prísť. Počas desiatich minút zvonil zvonček, a tak som mu šla otvoriť.
Pred pripútaným Marekom som začala bozkávať Nora a povedala mu, že teraz by sa mal dobre pozerať, ako sa to správne robí. Kĺzala som po Norových perách až do jeho úst a rotovala svojim jazykom okolo toho jeho jazyka. Sem tam som pozrela na Mareka, ktorý sa na mňa zdesene pozeral. Vták mu znateľne poklesol.
Noro sa s tým moc nebabral, a keď mal nežností dosť, zvalil ma na posteľ a roztiahol mi nohy, ktoré si hodil na plecia. Až po nos sa zaboril do mojej musličky. So zaklonenou hlavou som kričala slasťou ako nikdy, neviem, či to bola tá kombinácia hnevu a dobrého pocitu z pomsty, alebo len bol Noro tak dobrý, ale skoro som sa urobila už vtedy. Takúto radosť, som ale Marekovi urobiť nemohla, aby som jeho utrpenie takto skrátila.
Noro si napľul na vtáka a zaboril ho do mňa. Dorážal do mňa tak, že som nechty zatínala do periny a hrýzla sa do pery, aby som nekričala veľmi nahlas. Marek za mnou kopal nohami a snažil sa pozerať niekam inam, ale zapchať uši si nemohol, takže moc dobre počul, ako mi Norov penis pekne mľaská v mušličke.
Potom som sa pretočila na psíka a s pohľadom upretým na Mareka som sa nechala Nora zozadu dorážať, ktorý si ma držal za boky a plieskal ma cez zadoček, až som ho mala celý červený. Prsia mi poskakovali sem a tam, ako tvrdo do mňa narážal. Potom si ma chytil za vlasy a stiahol mi hlavu poriadne dozadu, až som nemohla skoro dýchať.
Marekovi tiekli z očí slzy, keď som sa postavila a nechala Nora, aby to do mňa búšil aj v stoji. Tvrdého vtáka mi zarážal doslova až do krku a pritom si ma držal za brucho a pod krkom. Hrýzol ma pritom do čeľuste. Potom pridal ešte masáž klitorisu, čo už na mňa bolo tak akurát. Telom mi triasol orgazmus tak silný, že som skoro nemohla stáť na nohách. Marek sa pozeral znechutene stranou a tvár mal mokrú od sĺz. Keď orgazmus skončil, hodil ma Noro na posteľ a penis mi narval ešte do zadku. To už ma celkom bolelo, ale nechcela som pokaziť túto pomstu, a tak som si to užívala ďalej.
Noro sa mi vystriekal do pusy a ja som všetky spermie poslušne prehltla. Potom som preliezla k Marekovi a pobozkala ho na zalepené ústa. Povedala som mu, že veci som mu už zbalila, na večeri si pochutnal a gule má už tiež prázdne. Môže si vziať kufor a vypadnúť.