(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#3795 od užívateľa katush
Ne, 22. Apríla 2018, 13:15
V kvetinárstve je pred adventom hrozný frmol. Nielenže sa ešte nevypredali vence na hroby na Dušičky, ktoré sme museli robiť pomaly po nociach, ale teraz sa ešte musia chystať adventné vence na stôl a na dvere.
Doma na mňa síce čakala len hladná rozmaznaná mačka, ale predsa len to nebolo kvetinárstvo presýtenej vôňou vylisovaných pomarančov, umelého snehu a popraskaných šišiek. Síce už som tam robila rok a predtým som tam bola na praxi, ale ešte som bola príliš mladá, aby som takto drela.
Vianočné obdobie je síce krásny čas, ale pre kvetinárov to jednoducho neplatí. My si v tejto dobe naozaj užijeme svoje, obzvlášť keď si potom šéfka zmyslí, že vence budeme predávať aj na vianočných trhoch, kde mrzne.
"Hej, Eva, práve volal nejaký chlap a objednal si u teba veniec. Asi je to nejaký fajnšmeker, pozri sa, čo na neho chce "prebudila ma z podráždenej nálady kolegyňa a pred tvár mi strkala nejaký papierik. Vzala som si ho od nej a prešla očami zadanie venca. To vyzeralo na dobré tri štyri hodiny práce.
"A nemôžeš ho urobiť ty? Ja už toho mám fakt veľa " rozhodila som rukami okolo seba, aby vedela, čo presne mám na mysli. Teda tých dvadsať vencov, v ktorých som bola utopená už od rána.
"Nie, vyžiadal si špeciálne teba. Uži si to "povedala. V tú chvíľu som ju naozaj nenávidela. Doviazala som stuhu na ďalšom venci, napchala doň sviečky, prestriekala ho umelým snehom, až som sa rozkašľala a dala ho na hromadu k ostatným. Pozornosť som zamerala na nové zadanie, ktoré vôbec neznelo jednoducho. A keď som si znova prešla zoznam až na koniec, všimla som si, že ho chce do dnešného popoludnia. Nahnevane som si pomyslela, že snáď za to dostanem aspoň príplatok, keď už nič iné.
Veniec bol o štvrtej pripravený. Síce som mala ruky rozpichané skoro do krvi, ihličie som mala vo vlasoch a stuhy omotané okolo krku ako pomyselnú slučku, ale konečne som to mala hotové. A takmer na čas, len som to dokončila, zakričala na mňa Simona, že ten chlapec si prišiel po veniec, že na neho čaká na pokladni. Nasadila som teda úsmev a vyliezla zo skladu zasa medzi ľudí.
Pri pokladni postával mladý chlapec zhruba v mojom veku a usmieval sa na mňa od ucha k uchu. Ale hlavne v ruke držal plnú peňaženku.
"Dobrý deň, tu je ten veniec" povedala som mu a nechala ho, aby si ho obzrel, či je to podľa jeho gusta. Popravde, ak by len slovko povedal, že je mašľa nakrivo, asi by som ho ňou uškrtila.
"Je dokonalý, rovnako ako vy" uzavrel to, ale sladko a na stole mi nechal dvetisíc. Než som sa zmohla na slovo, tak odišiel.
"Pekný, tak sa ti ten veniec celkom vyplatil" prikývla uznanlivo Simona a potom sa vrátila k obsluhe zákazníkov. Vzala som peniaze do ruky a prezerala si ich. Potom som si však všimla, že je medzi nimi malý lístoček. Zvedavo som ho otvorila a čítala: Tak teraz mám venček od vás, rád by som ale získal aj váš venček. Môžem vás pozvať na kávu zajtra o piatej?
Bolo to drzé a trúfalé. Neviem, odkiaľ vedel, že som bola ešte panna, ale vlastne mi to bolo celkom jedno. Tá priamočiarosť sa mi páčila a celkom pekný bol aj ten chalan, navyše, kto by počas Vianoc chcel byť sám, že? A tak som sa nechala pozvať.
Naozaj stačilo jedna káva, aby som ležala u neho doma na gauči s roztiahnutými nohami do praku. Áno, panna som síce bola, ale na porno som sa pozerala pomerne pravidelne. Chcela som orgazmus a to poriadny. Pozerala som sa na jeho jazyk ako ním jemne líže moju vagínu.
Potom som mu dala dole nohavice k členkom a prisala sa na jeho penis. Rukou som po ňom prechádzala hore a dole a jazykom mu zo strany na stranu dráždila uzdičku. Fajčila som mu vtáka s plnými ústami slín, aby to poriadne kĺzalo. Semenníky som mu hladkala v ruke. Kým som toto robila, narovnal mi za chrbtom vankúše a mäkko ma do nich položil.
"Lež takto" povedal mi a potom si ešte opľul vtáka. Kľačal na kolenách a pomaly ho do mňa zasúval, zatiaľ čo sa mi pozeral do očí. Cítila som hrozný tlak a zároveň vzrušenie, ako do mňa prenikal.
Lukáš ma potom schmatol za boky a prirážal do mňa. Hlavu mi pritom zaboril medzi prsia a lízal mi bradavky, zatiaľ čo som mu stonala do vlasov. Podsadila som viac panvu a vychádzala mu v ústrety. Jeho vtáka som mala hlboko v sebe a cítila každý jeho pohyb. Cez chrbát som mu prešla nechtami a potom ho chňapla za sexi spotený zadok.
Bolo to síce moje prvýkrát, ale vôbec to nebolelo. Lukášovi sa podarilo ma urobiť hneď pri druhej polohe. Na psíka si ma držal za zadok a miloval ma pekne pomaly. Hlavu mi pritom zatiahol dozadu, keď ma chytil za cop a potiahol dozadu. Keď sa mi potom začala sťahovať vagína, spomalil a počkal, kým som sa neurobila.
"Otoč sa" povedal a následne sa mi urobil do úst.