(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#3792 od užívateľa bernard
Ne, 22. Apríla 2018, 12:47
Bol som skoro ešte malý chlapec, keď sa to stalo. Moje telo bolo v rozpuku, mladosť zo mňa doslova sršala. Bol som celom sympatický mladík, ktorý sa práve vyučil a teraz som nemal, kde bývať. Doma som už bývať nechcel, žiadnu priateľku som nemal, popravde ani o mňa žiadna baba nestála, čomu som veľmi nerozumel, pretože som nebol škaredý ani hanblivý. Napriek tomu som bol stále panic a čo horšie, panic, ktorý nemal kde bývať.

Našťastie sa ponúkol otcov brat, že zatiaľ, než si zarobím na nájom, môžem bývať u neho. Do práce som akurát nastúpil a nemal som žiadny kapitál, ktorý by som mohol investovať do samostatného bývania. Niekto si povie, že bývať so strýkom, ktorého poriadne nepoznám, je horšie, než bývať doma s rodičmi, ale ja som to tak v ten okamih nevnímal. Myslel som si, že sa staviam na vlastné nohy a strýko mi v tom veľkodušne pomáha. Áno, samozrejme, že to bolo celkom naivné, ale ako hovorím, bol som mladý chlapec, nepoznamenaný svetom a ženami, ktorý bol nadšený z predstavy, že bude fungovať na vlastné triko. Nič ďalšieho som v tom nehľadal.

Nie však tak ako strýko.

Keď mi prvýkrát vliezol do kúpeľne, keď som sa evidentne sprchoval, neprikladal som tomu žiadny význam. Asi sa len prepočul. Lenže potom sa to stalo znova. Rozhodol som sa, že sa budem zamykať, ale potom sa záhadne stratil kľúč od kúpeľne. Moc sa mi tá existujúca situácia nepáčila, a tak som to vyriešil tak, že som sa sprchoval v práci, alebo keď strýko nebol doma. Práve som si dôkladne umýval penu, keď som zrazu zacítil, ako mi cez zadok prechádza ruka. S ľaknutím som sa otočil a díval sa strýkovi do tváre. Stál v kúpeľni a nehanebne si ma prezeral. Po tomto incidente som nemohol dva dni spať a neustále si strážil dvere. Strýko ale nehodlal pokračovať v tom, čo začal, kým som nebol pripravený. Teda podľa neho.

Pozerali sme sa spoločne na televíziu, keď mi začal hladkať nohu. Tvrdil, že si to poplietol, že sa ospravedlňuje, ale po tom všetkom už mi bolo jasné, že to nie je pravda. Ten večer sa to pokúsil urobiť ešte raz, potom som radšej odišiel do svojej izby.

Dosť často sa chcel rozprávať. Najradšej večer, keď už som dávno spal. Zrazu prišiel do miestnosti, rozsvietil a posadil sa na okraj postele. Počkal, kým som sa neprebral z ospalosti, a potom sa so mnou rozprával o všetkom možnom. Najčastejšie sa sťažoval na ženské a hovoril o chlapoch v práci. Ani to mi spočiatku nepripadalo čudné, strýko žil sám, takže sa niekedy potreboval s niekým porozprávať, ale k tomuto zverovaniu neskôr pripojil aj hladkanie po hlave so slovami, že ju mám rozstrapatenú, potom ma pohladkal po nohe, pretože skúmal, či mi nie je v izbe zima a nepotrebujem teplejšie deku. Boli to okaté poznámky, ale ja som si z nich nič nerobil. Bol som chlapec a nič zlé som v tom zo začiatku nevidel.

Všetko toto sa odohralo na jeseň. Už som si síce niečo zarobil, ale stále to nebolo dosť na to, aby som mohol od strýka odísť. Potreboval som si najskôr niečo málo našetriť, aby som mal z čoho platiť nájom a ďalšie položky, keby nastala nejaká neočakávaná situácia. Trvalo to dlho, nešlo to moc rýchlo. Samozrejme som niečo prispieval strýkovi a posielal niečo málo domov a to ma práve brzdilo v tom, aby som si tak rýchlo vytvoril nejaký základ pre samostatné fungovanie.

Okolo Vianoc bola výplata naozaj slabá. Respektíve, nakúpil som nejaké darčeky a nezostalo mi takmer nič, aby som dal strýkovi na fungovanie domácnosti. Desil som sa toho, až mu to budem musieť povedať, pretože si na presnosť potrpel. Obával som sa, že sa bude hnevať.
Ale dopadlo to inak.

Raz večer, keď mal strýko už trochu vypité, som za ním prišiel do kuchyne. V skratke som mu povedal, že tento mesiac mu nebudem môcť zaplatiť, že mu to dám na ďalší mesiac spoločne s ďalšou platbou. Nechcel som, aby sa hneval, ale k tomu naozaj nedošlo. Strýko sa totiž postavil a prišiel tesne ku mne so slovami, že platiť sa dá predsa aj iným spôsobom. Keď tak nado mnou stál, šiel z neho strach. Bol oveľa väčší ako ja, chlap a ja len mladý a blbý chlapec. Ale nie tak blbý, aby som nepochopil, o čo tu ide.

Kľakol som si na zem a strýko si z nohavíc vybral olepeného vtáka. Skoro som sa pozvracal, keď ho na mňa vytiahol, ale musel som robiť, čo chcel. Strčil som si ho s odporom do pusy a so zavretými očami mu ho fajčil. Strýko si penis držal pri koreni a mierne si ho tlačil, aby sa mu do neho rýchlejšie hrnula krv, zatiaľ čo ja som mu ho lízal a fajčil. Hlavou som pohyboval smerom k jeho rozkroku a zase ďalej, keď on zakláňal hlavu a fučal.

Dúfal som, že tým fajčením to skončí, ale keď jeho vták nadobudol riadnu veľkosť, rozkázal mi, aby som sa postavil a ohol sa cez operadlo. So slzami v očiach som odmietol, ale on mi povedal, aby som to urobil a strčil ho do mňa. Podvolil som sa. Ruky som bezmocne zatínal a z očí sa mi drali slzy, keď som cítil, ako mi obchytáva zadok a hľadká anál. Ten mi potom niečím pomazal, ani som nemal silu otočiť sa, aby som zistil čím. A potom som tesne pri análi zacítil jeho vtáka. Nemohol sa do mňa dostať, plácal ma preto cez zadok a hovoril, aby som sa uvoľnil. Strachom som mal zovreté polovičky, pod jeho nátlakom som ich ale uvoľnil. Potom ho do mňa násilne narval.

Strašne to bolelo, prišlo mi, že mi snáď rozorval celý anál. Kričal som a nechty zatínal do operadla kresla, ale strýko slasťou vzdychal. Prirážal do mňa a mlátil ma pri tom po zadku, robil to ťažkopádne, skoro sa potkol, ale stále mal vtáka vo mne. Oboma rukami sa opieral o moju ohnutú chrbticu a ťažkými tvrdými dorazmi si na mňa robil dobre. Jeho rytmus a funenie bolo čím ďalej hlasnejšie, keď tu som zrazu zacítil, že stuhol.

Jeho penis zo mňa vyšiel von. Strýko sa obliekol, poklepal ma po chrbte a povedal, že teraz sme vyrovnaní. S plačom som zliezol na zem a ponížene si naťahoval nohavice na zadok, z ktorého mi tiekli strýkove spermie zmiešané s trochou krvi.