(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#3791 od užívateľa peter
Ne, 22. Apríla 2018, 12:33
Zostával asi týždeň do Štedrého dňa a nám končil semester a chystalo sa skúškové obdobie. Na také obdobie je nutné sa správne pripraviť, čo sme sa rozhodli s kamarátmi urobiť. Zišli sme sa spoločne s Petrom a Tomášom v krčme a zdvíhali jedno pivo za druhým. Okolo pol druhej v noci sme sa konečne nechali vyhodiť krčmárom, ktorý nám už hodinu predtým odmietal nalievať ďalšie panáky a pivá, ktoré sme po ňom požadovali. Ale ani nám to nevadilo, pretože každému z nás vrecku zostalo len pár eur.
Motali sme sa po meste a nevedeli kam ísť. Zima nám nebola, hrialo nás tých niekoľko promile okrem našej mladosti.
Pokúsili sme sa dostať ešte asi do dvoch klubov, ale zakaždým nám bolo slušne povedané, že máme ísť niekam inam. Blížila sa tretia hodina a nám vonku začínala byť zima. Neviem ani odkiaľ, ale zrazu sa medzi nami objavila fľaša rumu, ktorá kolovala od jedných úst ku druhým. Naozaj absolútne neviem, či som si tú fľašu vymyslel alebo sa to naozaj stalo. Prechádzali sme mestom, keď tu sme narazili na park. A zrazu sme dostali geniálny nápad.
Petra totiž napadlo, že si odrežeme jeden menší smriečok a ozdobíme si ho na intráku, aby sme tam mali trochu vianočnú atmosféru. A nás nenapadlo nič iné, než ho samozrejme podporiť, že to bude super. Rozdelili sme sa teda a pátrali v parku po našom vianočnom stromčeku. Bola hrozná tma ani jeden z nás nič nevidel, okrem toho bolo už pomerne dosť snehu na naše letné tenisky. Nakoniec sa nám to ale po ďalšej pol hodine podarilo. Neviem, či o ten smrek zakopol Peter alebo Tomáš, ale dôležité bolo, že sme ho našli. Otázkou teraz zostávalo, ako ho z parku dostaneme, pretože pílku ani nôž sme samozrejme nemali. Petra napadlo ten stromček vytrhnúť, je malý, tak predsa nebude mať hlboké korene.
Tak sme sa postavili za seba a ťahali stromček ako v rozprávke o repe, keď tu nám zrazu po tvári tancovali svetla. Mysleli sme si, že sú to mimozemšťania, ale to bolo len v prvej chvíli, než sme pochopili, že je to baterka policajtky, ktorá na nás volala, aby sme to nechali. Poslúchli sme ju a aj som vytriezvel.. Došlo mi, aký z toho budeme mať prúser. Nie ja, ale Peter s Tomášom, tí toho mali pomerne viac vypité a policajtka sa im zdala dosť sexy. Začali ju oplzlými vtipmi a rečami baliť a na moje podivenie, ona sa tomu usmievala. Nemal som slov.
O to viac mi vyjadrovacie prostriedky došli vo chvíli, keď ju Peter schmatol do náručia a takmer ju položil do snehu, tak vášnivo ju ohol a pobozkal. Po chvíli sa naozaj policajtka ocitla na zemi a Peter vedľa nej. Hladil ju po bokoch a vášnivo ju pritom bozkával. Ona ho, ale zastavila a vo mne úplne stuhla krv. Ale dala si dole len opasok s pištoľou a ďalšími vecami a odložila ho nabok. Potom sa nechala zase zvaliť späť do snehu. Peter sa jej dobýval do nohavičiek a my s Tomášom sme len postávali a pozerali na tú scénku.

A potom sme si povedali, prečo vlastne nie?
Vytiahol som penis a Tomáš tiež. Bola zima, ale napriek tomu sme si ho honili zmrznutými rukami a sledovali, ako sa pred nami odhaľuje policajtka zo svojej uniformy. Bola to nejaká ženská v stredných rokoch, ale telo mala pomerne zachovalé. Nohavičky mala saténové hebučké, to som videl aj na tú vzdialenosť. A Petrovi sa darilo do nej pekne zachádzať, až nadskakovala a pískala pri tom.
Aby sme si mohli užiť všetci, presunul ju Peter na neďalekú lavičku, kde ju zvalil na sedadlo. Sám sa okamžite postavil k jej odhalenej vagíne a skúsene ju jazykom vylizoval, zatiaľ čo ja aj Tomáš sme svorne stáli vedľa seba u jej hlavy a ona nám ho striedavo fajčila. Triasol som sa slasťou, keď brala môj penis do úst a svojím teplým dychom ho rozohrievala. Prechod z jej úst do chladu a zase späť bol šialene vzrušujúci. Síce trochu bolel, ale stálo to za to.
Peter ho potom do nej vrazil. Poriadne to mľaskalo, keď jej ho tam dal až po koreň. Policajtka vykríkla a potom sa zahryzla do Tomášovho vtáka, až vykríkol bolesťou. Alebo slasťou? Neviem, ale jednoducho kričal ako dievča, keď ho potom opatrne len pusinkovala.
Peter si pridržal jej nohy a vrážal do nej svoj penis po koreň a späť. Bol ale pomerne dosť opitý, a tak jeho nie úplne postavený vták vyskakoval von. Po chvíli som to nevydržal a povedal mu, aby mi uhol. Vymenili sme si miesto a ja som dal do nej vtáka namiesto neho. Ten môj penis bol oveľa väčší ako Petrov, takže policajtka vykríkla, keď som ho do nej vrazil. Mal som poriadnu erekciu, keď som si držal jej nohy pod kolenami. V nej bolo príjemné teplo, tak som vtáka vysúval úplne von a zase s ním zachádzal dovnútra. Asi som ju musel aj trochu chladiť, ale vzrušenie bolo silnejšie. Fučal som námahou, keď som ho dával do jej stiahnutej vagíny a ona medzitým fajčila a honila zostávajúce dva. Peter to už skoro vzdal, pretože jeho penis bol ako dážďovka. Nakoniec si ho nad ňou len vyhonil a potom sa opito posadil so stiahnutými nohavicami.
Tomáš si chcel, ale tiež vrznúť. Už mu nestačila len pusinka, a tak som si ľahol na lavičku, tú policajtku som si dal na seba a penis jej narval do vagíny. Marek prišiel zozadu. Bola to náročná poloha. Trvalo to len chvíľu a tá ženská jačala slasťou tak, že mi slintala na tvár. Ako sa jej vagína sťahovala orgazmom, nevydržal som to a urobil som sa tiež. Napnutý anál, ktorý bol ešte stiahnutejší vplyvom môjho penisu vo vagíne, bol na Tomáša tiež dosť. Pár zasunutí a urobil sa tiež.
Policajtke kvapkali z vagíny aj z análu spermie, pričom na pokutu už ani nepomyslela. Zapli sme si nohavice, rozlúčili sa a vyrazili smer intrák. Už začínalo svitať.