(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#3786 od užívateľa Evka
Ne, 22. Apríla 2018, 12:08
Pani Lujza mala rada anál. Bola dôchodkyňa, ktorá bývala v domove dôchodcov na našej dedine, manžel jej už dávno zomrel a milovala análny sex. To bolo všeobecne všetko, čo sa o pani Lujze vedelo a poznalo. Okrem toho, že ešte vedela piecť tie najlepšie koláčiky, aké kedy kto ochutnal.
Lujza bola veľmi aktívna a v hľadaní svojich milencov stále pokračovala. Bola totiž natoľko náruživá, že počas milovania v posteli s ňou zomrelo už niekoľko nájomníkov domova. Tie ostatné sa snažili síce držať krok, ale postupne zostala na svojej uspokojovanie pani Lujza sama, pretože sa nikto neodvážil. Navyše, mať stále len análny sex nie je zase to pravé orechové.
Zvesti o pani Lujze sa ku mne dostali rovnako ako ku každému. Počul som to od babiek na námestí, ktoré sa nemohli dohodnúť, koho že to uhnala naposledy, od chlapov v krčme, ktorí si ťahali zápalky, ktorí z nich sa od nej nechá zatiahnuť do izby, dokonca aj od mladých.
Bol som osamelý tridsaťročný chlap a priznám sa, že ma doslova fascinovali tie rekordy sledovanosti, ktoré pani Lujza trhala. Jednoducho som tu dámu musel spoznať.
Pod zámienkou ochutnávky jej perfektných koláčikov, som sa vybral za ňou do domova. Cítil som na sebe minimálne pätoro páry očí, keď som klopal na jej dvere a čakal, až mi príde otvoriť. Predstavoval som si mladistvo vyzerajúce zachovalú babičku s aktívnym prístupom, ktorá mi s úsmevom a rukami od cesta príde otvoriť. Za dverami sa ale objavila pani opierajúca sa o barle a vcelku nepríjemne sa na mňa pozerala. Zmätene som zakoktal, že som asi zle, že som hľadal pani Lujzu, za ktorou som prišiel kvôli jej vyhláseným koláčikom. Už som sa pakoval, keď tu na mňa tá stará zoschnutá dáma zavolala, že to som u nej dobre a že či by som chcel ochutnať, tak za chvíľu bude dopečená ďalšia dávka. Zrazu som váhal, či ísť dovnútra, alebo zdvorilo poďakovať. Ale už mi to nedalo, a tak som sa ocitol v jej kuchyni. Len som urobil krok dovnútra, vykukla na chodbu a odohnala zvedavcov.
Popravde som si pripadal skôr ako v pasci než na návšteve. Svoj malý bytík mala zariadený naozaj staro, na stole mala igelitový obrus s vlčími makmi, sedacia súprava na sebe mala vyblednutý motív pruhov, všade bolo vidieť vystavené taniere. Proste ako keď ste u prababičky. Hovoril som si, že tie zvesti asi boli veľmi nadsadené alebo dokonca vymyslené, pretože nebolo možné, aby toto bola tá pani, o ktorej som toho toľko počul. Predovšetkým v spojení so sexom.
Pani Lujza si sadla oproti mne k stolu a nedôverčivo si ma prezerala. Hrala sa pritom s protézou. Cítil som sa naozaj nepríjemne, takže pípnutie minútky, ktorá oznamovala, že koláčiky už sú hotové, som bral ako vyslobodenie. Zdvorilo som si vzal z ponúkaného tanierika a v tichu, ktoré prerušovalo len tikanie hodín, som chrúmal svoju sušienku. Ja tridsaťročný chlap naproti asi sedemdesiatročnej starene.
"Prišiel si ma pomilovať?" Spýtala sa do toho ticha pani Lujza a ja sa div neudusil sušienkou. Kašľal som a medzi hrubými nádychmi sa ju snažil upokojiť, že to som naozaj nemal v pláne. Skúmavo si ma zmerala a potom kývla hlavou.
"Prišiel si ma pomilovať" tentoraz už to len konštatovala ako hotovú vec.
Zrazu klesla na zem na všetky štyri a vyzliekla mi nohavice. Snažil som sa jej v tom zabrániť, ale mala hroznú silu a v žiadnom prípade sa nenechala odviesť od svojho úmyslu, strčiť si môjho vtáka do pusy. Predtým si ešte vybrala protézu, než mi ho poriadne nasala do seba. Vzápätí som sa krútil na stoličke návalom slasti. Pani Lujza mi krúživými pohybmi sala penis. Mala ho v puse aj s mojimi guľami a bez okolkov si ho dávala hlboko do krku, bez toho aby jej zabehlo a to mám celkom veľkého vtáka. Ústa sťahovala a povoľovala okolo penisu. Slasť do mňa narážala ako vlny v oceáne.
Bolo to to najlepšie fajčenie, aké som kedy zažil.
A potom zrazu skončila. Pani Lujza sa zdvihla, nasadila si staré zuby a potom sa preklonila cez operadlo svojho gauča. Odhalila mi tak svoju povädnutú vagínu a aj zadoček.
Len neochotne som k nej pristúpil a zasunul jej vtáka do análu. Išlo to pomerne ľahko, ona mala tak nejako všetko trochu ovisnuté a vyťahané. Zašiel som dnu a von pomaly, aby ju to snáď nebolelo, ale ona sa vzápätí rozbehla a sama mi do môjho vtáka narážala. Drvivo sa nabodávala na môjho vtáka a zároveň vedome sťahovala zadoček, takže som mal penis napumpovaný na prasknutie. Úplne mi to vyrazilo dych.
A tak som zavrel oči, predstavoval si, že súložím s krásnou mladou babou a búšil som to do nej. Držal som si ju pekne za boky a pri každom pohybe cítil, ako jej ovisnutá zadnica naráža do mojich gulí. Nenechal som sa ale odradiť, pretože toto bol fakt luxus. Sama mi prirážala na vtáka, ale ja som to do nej tiež celkom búšil. Vrieskala a zatínala ruky do pohovky. Jej tempo bolo úplne šialené, išla ako zbíjačka, takmer som jej v tom nestačil.
Potom ešte niekoľkokrát stiahla zadoček okolo môjho penisu tak silno, že som sa urobil. Pomalými pohybmi som nechal svoje spermie vytiecť do jej análu a potom som odpadol. Babka mala spermie medzi svojimi polkami zadočku, ale napriek tomu skonštatovala, že mala už aj lepšie.
Na cestu som dostal pár sušienok. Podlamovali sa mi nohy a chlapi na konci chodby sa mi smiali pre moju trúfalosť.