(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#33 od užívateľa majky
Po, 22. Januára 2018, 16:16
Kamarát patril do rodiny vinárov, tak nás na jeseň pozval celú partiu na vinobranie. Malo nás prísť asi desať, ale postupne sme ako muchy odpadli, až nás prišlo len päť, vrátane jednej kamarátky. Bola veľmi spoločenská, takže jej nevadilo, že je medzi nami sama ako zástupkyňa nežného pohlavia. Popravde v tom, že bola žena, spočívala jej výhoda, lebo nielen, že bola nami obletovaná, ale tiež toho oveľa viac vydržala, čo sa týkalo vína. My zarytí pivári sme mali čo robiť po dvoch pohárikoch vína, zatiaľ čo ona ich do seba hádzala s obdivuhodným profesionálnym švihom v zápästí.

Akcia trvala celý víkend, ale už v sobotu sme všetci mali opicu. Teda okrem Silvie, ktorá sa chcela prejsť po okolí a nedala pokoj, kým nás všetkých nedostala z postele. Marek nám dal na cestu fľašu vína, aby sme si vyrovnali hladinu, takže keď sme sa vracali na obed, boli sme zase na mol. Ale aspoň nás nebolela hlava.

Sobotný večer mala byť tá najväčšia akcia. Pretože sme si počas dňa celkom udržiavali hladinu, nebol ten nápor na naše žalúdky taký, ako sme očakávali. Konečne sa nám to začalo dostávať do krvi, takže sme po dvoch pohárikoch ešte boli schopní viesť dôležité debaty o zmysle života alebo zmysle politiky. Naproti tomu na Silviu už toho začínalo byť trochu veľa. My, ako štyria chalani, sme jej neustále nosili nové a nové poháre, ktoré jednoducho musela ochutnať.
Ešte nebolo ani jedenásť hodín a Silvia bola namazaná ako doga. Tancovala na stole, odhaľovala sa, s každým bola kamarátka. Keďže sme za tento jej stav mohli čiastočne my, povedali sme si, že za ňu tiež máme zodpovednosť. Nechcelo sa nám a jej vlastne tiež nie, ale prerušili sme to jej vystúpenie a Dalibor ju v náručí odniesol do postele. Asistoval som pri tom ešte ja a Marek. Silvia sa na nás v podguráženom stave pozerala a hovorila nám, ako nás všetkých miluje. Potom, ale zrazu zaspala. Alebo jednoducho odpadla, ťažko povedať. Dýchala a to bolo hlavné, tak sme ju nechali na posteli a odišli sa dole ešte baviť.

Okolo polnoci sme v rovnakom zložení išli Silviu skontrolovať. A to aj napriek tomu, že sme vyzerali zhruba rovnako ako ona, keď sme ju ukladali. Motali sme sa od steny k stene, vzájomne sme sa podopierali, čo robilo situáciu ešte horšou a neboli sme schopní hovoriť bez toho, aby sme si nešliapali na jazyk. Aj keď sme si mysleli, že sme hrozne potichu, naše kontrolovanie Silviu zobudilo. Alkohol sa jej v krvi rozprúdil ešte viac, takže nebola poriadne schopná vnímať, ale to my vlastne tiež nie. A preto sa stalo to, čo sa stalo.

Už sme sa lúčili a hovorili, že ju necháme spinkať, keď tu sa Dalibor zamotal a spadol priamo k Silvii do postele. Konkrétne hlavou do jej výstrihu. So smiechom jej do neho zaboril hlavu ešte viac a hundral medzi jej prsiami. Silvia sa tomu smiala rovnako ako my, takže si Dalibor dovolil ešte viac. Vybral jej jeden prsník von a strčil si bradavku do pusy. Robil, akože jej pije z prsníka, čo sa nám zdalo strašne vtipné a Silvii tiež. Ponúkla svoj druhý prsník Marekovi, ktorý bol najbližšie. Samozrejme nepokazil žiadnu zábavu, a tak sa prisal na jej druhý prsník.

Stál som tak chvíľu nad nimi, keď tí dvaja Silviu cmúľali. A potom som vytiahol penis a Silvia si ho strčila do pusy. Bolo to také samozrejmé pokračovanie, že sa tomu nikto z nás nečudoval. Silvia jednou rukou hladkala chlapca po hlave, keď jej hrýzol bradavky, zatiaľ čo druhou rukou pomáhala so sťahovaním predkožky cez môj žaluď. Robila to veľmi dobre aj so zubami, ale trochu som sa bál o uzdičku, cez ktorú prechádzala celkom silno.

Dalibora to divadlo prsníkom prestalo baviť, a tak prenechal Silviine poprsie Marekovi a sám sa presunul dole. Silvia poslušne roztiahla nohy a ponúkla voľný prístup Daliborovi do svojho lona. Ten jej stiahol nohavice a potom jej masíroval vagínku cez nohavičky. Potom jej ich dal stranou a strčil jej tam jazyk. Mazlil sa s jej vagínkou, zatiaľ čo mi ona solídne fajčila vtáka.

Dalibor dlho neotáľal, vybral von vtáka, niekoľkokrát s ním zatriasol, aby sa postavil. Potom s ním prechádzal Silvii cez klitoris a búchal do nej so stoporeným penisom. Potom si na neho napľul a zasunul jej ho hlboko do vagíny. Silvia zastonala, ale ani vtedy mi ho neprestala fajčiť. Druhou rukou, ktorú nepotrebovala na dráždenie môjho žaluďa, používala na naháňanie Mareka, ktorý bol vždy zaťažený na jej prsia a bolo mu na jej hrudníku dobre.
Dalibor ju pekne šukal, až sa celá otriasala a prsia jej v Marekovej puse poskakovali.

Nechal som Dalibora, aby to do nej ešte chvíľu búšil, a potom som ho vystriedal. Ľahol som si vedľa Silvii a pichal ju z boku. Dával som jej to do análu, aby si Dalibor mohol hrať s jej vagínou a prstovať ju, zatiaľ čo jej jazykom zachádzal do pusy. Cítil som, ako sa jej stiahnutý anál ešte viac sťahuje. Bolo to hrozne silné a vzrušujúce, a tak som sa do nej urobil. Vybral som z nej vtáka a nechal z nej vytekať svoje spermie.

Penis som si utrel o jej ústa, pretože Dalibor využil moje vyvrcholenie a nahradil ma u jej vagíny. Marek si robil stále dobre u jej poprsia, pričom vtáka mal takého červeného, že to vyzeralo, že sa každú chvíľu urobí. A tak aj bolo. Postriekal Silvii ruku a potom sa odsunul stranou, kde doslova a do písmena odpadol.

Zostával Dalibor, ktorý to do nej zase búšil. Držal si ju za boky a poriadne jej dával zabrať. Vták mu striedavo tvrdol a mäkkol, čo robil hlavne ten alkohol. Nakoniec, ale aj on postriekal jej vagínu svojimi spermiami.
Silvia bola niekoľko krát ukojená a spokojná. Hneď potom zaspala ešte so semenom na rukách a nič ju už nemohlo zobudiť. A nás vlastne tiež, lebo pomaly sme okolo nej odpadli ako muchy.