(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#32 od užívateľa michal
Po, 22. Januára 2018, 15:07
Chcel som sa oženiť. Priateľku Petru, s ktorou som bol už niečo cez dva roky, som nedávno požiadal o ruku a teraz sme plánovali svadbu. Bola v tom ale jeden háčik - nikdy som nechodil do tanečných. Nešlo ani tak o to, že by som nevedel poriadne tancovať, ja som bol totiž tupý ako poleno. Nechcel som to, ale pred Petrou hovoriť, a tak som sa rozhodol tajne prihlásiť do tanečného kurzu, kde by ma naučili tancovať, aby som nebol za hlupáka pri prvom tanci novomanželov.

Tanečné lekcie boli dvakrát týždenne vždy v podvečer. Pred Petrou som sa vyhováral. Vedela, že mi môže veriť, a tak všetky výhovorky brala úplne v pohode. Naozaj som ju miloval, bola úžasná.
Keď som prvýkrát prišiel na hodinu, zistil som, že sa nás tu zišlo asi len šesť a k tomu všetci boli v páre. Pripadal som si hlúpo, že som tu sám a dokonca som uvažoval nad tým, že utečiem. V tej chvíli sa ale objavila naša lektorka a okamžite sa ma - osamelého vlka - ujala. Všetku výučbu som tak mal z prvej ruky, tancoval som totiž s ňou. Bola to sexy ženská, ktorej aj keď ťahalo takmer na štyridsať, vyzerala, ako keby pred chvíľou ukončila konzervatórium. Jej telo bolo stále ladné a pohyby úplne zvodné. Neraz som sa pri tanci zabudol a zadíval sa na jej vlniace sa boky. Potom som jej stúpil na nohu a kúzlo bolo preč. Vták mi ale stál stále.

Pôvodne som chcel ísť len na prvých pár lekcií, aby som vedel základné kroky, a potom sa na to vykašľať. Po prvých dvoch hodinách som si ale hovoril, že je škoda vyhodiť toľko peňazí len za tak málo, že by som sa toho mohol naučiť viac a Petru potom prekvapiť. Samozrejme to všetko bola len zásterka pre to, aby som mohol tancovať s tou našou lektorkou. Keď som s ňou pretancovával miestnosť, všimol som si žiarlivé pohľadov zo strany ostatných mužov. Odpovedal som na to hrdo vztýčenou hlavou a prehliadal ich.

Keď došlo na vášnivú rumbu, začal som sa trochu zadrhávať v krokoch. Nebolo to nič hrozné, ale napriek tomu sa ma lektorka Lívia spýtala, či by som nechcel zostať ešte nejakú chvíľu po lekcii a trénovať súkromne. V nohaviciach mi zabrnelo natoľko, že to presiahlo myšlienky na moju snúbenicu Petru, ktorá na mňa doma čakala s teplou večerou na stole.

Po ďalšej hodine som teda počkal, až všetci ostatní účastníci odídu. Lívia sa odišla osviežiť, a keď sa vrátila, cítil som okolo nej akési vône. Zapla zmyselnú hudbu a okamžite okolo mňa začala krúžiť pekne do rytmu. Snažil som sa s ňou držať krok, ale príliš mi to nešlo. A tak sa predo mňa postavila a začala sa vlniť ako had. Zadoček pekne špúlila a prsia vypínala, zatiaľ čo ma držala na mieste svojim uhrančivým pohľadom.

Potom sa ku mne otočila chrbtom, a tým pevným zadkom sa mi pritisla na rozkrok. Penis som už mal napumpovaný na prasknutie, keď sa začala predkláňať a špúliť na mňa zadoček v obtiahnutých legínach. Videl som dokonca obrys jej nohavičiek. Chcel som jej dotknúť, ale pred očami sa mi zobrazil obraz mojej snúbenice Petry.

Hudba bola čím ďalej horúcejšia a jej pohyby rýchlejšie a rýchlejšie. Akonáhle som po nej chcel siahnuť, uskočila podľa tónu hudby a vlnila sa o kúsok ďalej z môjho dosahu. Podišiel som k nej, ale ona okolo mňa urobila niekoľko otočiek. Bol som tak nabudený, že som k nej znova priskočil skôr, než si stihla niečo uvedomiť a vrazil jej jazyk do pusy. Ani v tento okamih nevystúpila z role a tancovala podľa hudby. Natiahla ruky nad hlavu a nechala ma, aby som jej prešiel po rukách, pokračoval po jej trupe a zastavil sa na bokoch.

V tejto pozícii som ju natlačil na stenu a natiahnuté ruky jej držal prilepené nad hlavou. Nemala mi kam uniknúť. Natlačil som sa na ňu tak, aby cítila môj pevný penis v mojich nohaviciach. Bozkal som ju zúrivo, hrýzol som ju do pery, až jej tiekla krv a naše jazyky po sebe kĺzali. V návale túžby sa niekoľkokrát aj udrela hlavou o stenu, ako som sa na ňu tlačil. Neospravedlňoval som sa, ale namiesto toho som pustil jej ruky a kľakol si pred ňu. Roztrhal som jej legíny a nohavičky jej dal na stranu, aby som sa jazykom dostal k jej mušličke. Sama sa teraz zaprela hlavou o stenu, keď ju zvrátila v návale slasti, takže moje ospravedlnenie zrejme prijala. Lízal som jej šťavnatú broskynku a sal jej šťavu, ktorá z nej vytekala. Napchal som do nej hneď dva prsty naraz a vnímal teplo a vlhko jej vagínky.

Vybral som penis a vrazil ho do nej. Ruky som jej zasa držal nad hlavou, keď som do nej hlboko prenikal. Zrazu mi dala nohu na rameno, aby som mal lepší uhol a mohol do nej zachádzať pekne hlboko.
Pretočil som si ju chrbtom k sebe a penis jej narval aj do toho jej sexy análu. Legíny mala celé roztrhané a nohavičky dané na stranu, aby som ju mohol poriadne šukať. Prehla sa predo mnou ako luk a rukami sa zapierala o stenu. Schmatol som ju pritom za vlasy a zaklonil jej hlavu, až sa jej z hrdla vydral hlasný ston.

Keď som ju na okamih pustil, predklonila sa tak, že si hlavu dala na kolená. Jej zadoček bol tak vyšpúlený, že už to viac nešlo. Plieskal som ju cez neho otvorenou dlaňou a ona pekne sťahovala anál okolo môjho vtáka.

Lívia sa potom vrátila do prehnutej pozície. Stláčal som jej bradavky a trochu ich aj štípal, kým som ju hrýzol do ušného lalôčika. Bola úplne ako vo vytržení a sťahovala okolo mňa anál tak silno, že som sa do nej urobil.
Keď som si zapínal nohavice, zo zadočku jej vytekalo moje semeno. Myslím si, že to bola dôstojná rozlúčka so slobodou.