(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#31 od užívateľa anetta
Št, 18. Januára 2018, 11:44
Sedela som v kancelárii a fajčila. Zase bol pondelok a ja som už tej otravnej práce mala plné zuby. Hlavne tých mladých dievčat, ktoré mi sem chodili plakať na gauč, že sa chcú stať známymi a slávnymi. Jasné, kto by nechcel peniaze, ale za takú cenu? Väčšina z tých dievčat na to nemala, ale nechceli si to jednoducho priznať. Dnes ma znova čakal ten istý kolotoč. Súdiac, ale podľa malej kôpky papierov na mojom stole, mi dnes mala prísť iba jedna záujemkyňa. Takže nielen, že som si mohla dať záležať, ale akonáhle odíde, bude mi chcieť šéf dať nejakú inú hnusnú prácu, takže ju tu budem držať zubami nechtami.

Slečna Aneta mala doraziť okolo desiatej, takže som mala času dosť. V pokoji som sa otáčala na stoličke pred počítačom a fajčila jednu cigaretu za druhou. Keď niekto prešiel okolo mojej kancelárie, vždy som naoko prehrabla veci na stole, ale okato som nič nerobila.

Konečne bolo desať a Aneta už postávala za dverami. Keď zaklopala, zahasila som cigaretu a zahrabala sa do papierov na stole, aby videla, že mám prácu a čas na ňu som si urobila len z dobrej vôle svojho srdca. Keď vstúpila, hneď sa rozkašľala. Za dym som sa jej, ale neospravedlnila, rovno som išla k veci a požiadala ju, aby si sadla na gauč predo mnou.

Sadla som si pred ňu na stôl, aby som bola vyššie a zapálila si cigaretu. Až potom, čo som vyfúkla dym, som sa jej spýtala, prečo by vlastne túto prácu chcela robiť a prečo si myslí, že ona má tie správne predpoklady. Nervózne si poposadla na gauči a povedala, že je to prosté - nemá peniaze a má rada sex. Akonáhle sa teda dozvedela o našej ponuke, skúsila sa prihlásiť.

Jej priamočiarosť ma celkom prekvapila. Bola som zvedavá, čo odpovie na druhú otázku, a tak som jej príhovor nekomentovala a povzbudila ju rukou, aby pokračovala. Bolo na nej vidieť, že je zrazu taká istejšie, a tak bez slova si odložila bundu a mikinu na operadlo gauča. Potom si dala dole tričko a odhalila dokonalé štíhle telíčko. Potom si pomaly stiahla nohavice cez pevný zadoček a pomaly odhalila aj túto svoju prednosť. Keď predo mnou stála len v spodnom prádle, ukázala na seba a potom povedala, že toto je ten dôvod, prečo si myslí, že by mohla byť dobrá.
Musela som s ňou súhlasiť. Aj mne sa na ňu zbiehali sliny.

Otázky mi popravde došli, ale nechcela som jej dať najavo, že ju berieme všetkými desiatimi, a tak som zahasila cigaretu a obišla stôl. Povedala som jej, že áno, predpoklady pre túto prácu určite má, ale ak dovolí, tak by som ešte rada posúdila niekoľko vecí. Potom som zo stola vytiahla ohromné dildo, ktoré som si tú nechávala pre všetky prípady. Pred jej zrakmi som ho vydezinfikovala a namierila na ňu. Videla som, ako nasucho prehltla, ale napriek tomu túto výzvu prijala, keď si vzala dildo do ruky.

Posadila som sa späť na stôl a sledovala Anetu, ako si robí na gauči pohodlie. Najskôr sa ľahko začala hladiť cez nohavičky. Oči pri tom mala zavreté a zrejme si niečo predstavovala. A dosť dobre to zaberalo, pretože po pár sekundách som si všimla vlhkosť na jej spodnom prádle. Aneta, ale ešte neskončila, pretože si do pusy strčila dva prsty a zmyselne si ich oblízala. Potom posunula nohavičky stranou a prešla si navlhčenými prstami po svojej mušličke. Mala ju pekne vyholenú len do úzkej čiaročky. Prstami zašla tiež dovnútra, aby svoju lastúrku pripravila na to monštrum, ktoré ležalo na gauči vedľa nej. Keď mala mušličku pekne vlhkú, uchopila dildo a celého si ho vsunula dovnútra. Otvárala pritom naprázdno papuľku ako ryba nasuchu.

Tento výkon ma donútil uhasiť ďalšiu cigaretu, ktorú som si zapálila. Kým mala zatvorené oči, využila som toho a kľakla si pred ňu na zem. S chuťou som sa zahryzla do tej jej sladkej broskynky a lízala jej ju a aj klitoris. Vytreštila na mňa oči, ale pokračovala v stonaní. Vôbec sa nesnažila zostať potichu, naopak stonala snáď najhlasnejšie, ako to len vedela. Cítila som, ako mi z jej kriku vlhne jaskynka.

Rukami som ju hladkala po prsiach a potom spoza chrbta na ňu vybrala malý byčík. Ľahko som ju s ním švihla po vystúpených bradavkách, až sa celá prehla v chrbte. Neprestávala som jej pri tom sať šťavičku z mušličky. Dildo, ktoré mala stále v sebe, si posúvala stále hlbšie a potom ho zase silou vagíny vysúvala von. Pôsobivé predstavenie.
Bola tu síce na lesbický konkurz, ale musela som ju vyskúšať aj z odolnosti na klasický sex. Pripla som si nad úzku sukňu vtáka a rozkročmo sa nad Anetu postavila. Potom som ho do nej zasunula a podchytila si jej boky, aby sa mi lepšie prirážalo. Medzitým som jej dala k dispozícii malého robertka a sledovala, ako bude improvizovať. Zapla ho na najvyšší výkon a priložila si ho k bradavkám. Potom ho zľahka naslinila a pritisla si ho na klitoris.

Mohla som na nej oči nechať, ale neprestávala som ju šukať pripnutým vtákom. V zásobe som mala ešte stále byčík a k tomu som jej na prsia pripla klipsne. Trochu už kričala viac, ako musela, ale inak bola fantastická. Sama som cítila, ako sa mi nohavičky zarezávajú do úplne vlhkej vagíny. A pravdou bolo, že na toto som ju ešte nevyskúšala.
Keď mala orgazmus za sebou, pri ktorom so sebou hádzala ako pri elektrickom šoku, sadla som si pred ňu na konferenčný stolík a roztiahla nohy. Okamžite pochopila. Vyhrnula mi sukňu a tvrdo ma začala prstovať. Ani nemusela robiť nič iné, aby som sa urobila.

Keď som sa prebrala a zase mohla dýchať po šialenom orgazme, spýtala som sa jej, či hrá na nejaký nástroj. Odpovedala, že áno, že na gitaru. Pochválila som jej prstoklad a poslala ju s balíčkom peňazí za sekretárkou, aby s ňou podpísala zmluvu.