(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#28 od užívateľa pepa
St, 27. Decembra 2017, 14:40
Už týždeň mi nebolo veľmi dobre. Pôvodne som s tým nechcel chodiť k doktorovi, pretože som nedávno nastúpil do práce. Bohužiaľ po týždni sa už nedalo vydržať a tak som sa silnými bolesťami a motaním hlavy zamieril k obvodnému lekárovi. Samozrejme ako na potvoru som ale prišiel v období dovolenky. Doktor si užíval niekde pri mori, ale našťastie tu pre takých nešťastníkov, ako som ja, nechal správu, že ho zastupuje doktorka z vedľajších dverí.

Posadil som sa na prázdnu lavičku a vyčkával príchode sestry. Pevne som sa držal okraja lavice, bál som sa, aby to so mnou neseklo. Chvíľami mi prišlo, že krajina je nejako bližšie než normálne, že sa ku mne približuje. To už ale našťastie vyliezla sestrička a vzala ma dnu. Povedal som jej o svojej situácii, a že patrím k doktorovi Novákovi, ale že má dovolenku. Tak sa len uškrnula, že vie.

Keď som vošiel do ordinácie, doktorka niečo ťukala do počítača. Bola staršia žena s malými guľatými okuliarmi. Taká klasická dôchodkyňa, ale bolo vidieť, že o seba dbá. Mala pekne vymaľované pery, presne takým tým odtieňom, kedy neviete, či je to ešte v pohode, alebo už je to vyzývavé. Oči mala mierne zvýraznené, ale nebolo to prehnané.
Sadol som si na stoličku vedľa stola a povedal jej o svojich problémoch. Doktorka ma so záujmom počúvala a prikyvovala pritom hlavou. Najskôr zo všetkého mi zmerala tlak, ktorý sa ale ukázal byť v normále. Potom ma požiadala, aby som si ľahol na posteľ a vyhrnul si tričko. Aj keď ma bolela hlava, prehmatala mi brucho a pritom neopatrne niekoľkokrát sa dotkla môjho vtáka. Robil som, že sa nič nestalo a ona tiež. Potom mi povedala, aby som sa pretočil na brucho, aby mi mohla prehmatať chrbticu. Cítil som jej ruky na chrbte a potom zrazu na svojom zadku. Nevedel som, čo mám robiť. Nepripadalo mi to, ako bežná súčasť vyšetrenia, ale doktorke mi bolo hlúpe sa vzpierať. Ale bolo to, ako keby nevedela, kde končí chrbát.

Doktorka mi povedala, že to vyzerá, že mám zablokovanú krčnú chrbticu. Postavila ma a niekoľkými skúsenými pohybmi mi ju narovnala. Opäť pritom ale urobila niekoľko podivných pohybov . Najskôr ma pohladila po chrbte, potom po zadku a dvakrát mi prešla cez rozkrok. Keď bolo hotovo, spísala správu a povedala mi, aby som bol dva až tri dni doma, aby som odpočíval a potom sa prišiel ukázať.

Hlava sa mi šialene točila, keď som došiel domov, tak som poslúchol jej rady a šiel si rovno ľahnúť. O dva dni neskôr som sa k doktorke išiel znova. Stav sa nezlepšoval, bolo mi na odpadnutie a do čakárne som sotva došiel. Môj doktor mal stále dovolenku, takže aj keď sa mi nechcelo k doktorke, neostávalo mi nič iné.

Sestrička ma pustila rovno k doktorke. Keď som vošiel, bola celkom spotená, ale nevenoval som tomu veľkú pozornosť. Povedal som jej znovu o svojich problémoch. Chcela, aby som si ľahol rovnako ako predtým, tak som poslúchol. Hlava sa mi točila, a tak som zavrel oči. Ale len na chvíľu. Presne do okamihu, keď som si uvedomil, že doktorkine ruky mi regulárne šmátrajú v nohaviciach. Pozrel som sa na ňu, ale ona si ma nevšimla. Teda okrem môjho penisu.
Už ho mala v puse. Položil som hlavu späť na lôžko, pretože som nebol schopný dlhšie ju udržať. Doktorka mi medzitým fajčila vtáka, skúsene si ho zasúvala až ku krčným mandliam. Rukou urobila prstienok, ktorým mi sťahovala predkožku a druhou rukou mi ho trochu škrtila pri koreni, aby do neho išla pekne krv. Stál ako stožiar a to sa jej páčilo. Jazykom dráždila len samotnú špičku a skôr sa žaluďa takmer ani nedotýkala, len tak nad ním koketovala.

Potom na moment prestala. Doktorka si nado mňa vyliezla a čupľa si na môjho vtáka. Nohavice aj nohavičky mala dole, pozeral som sa na jej scvrknutú starú vagínu, ktorá ale bola pekne vlhká. Prechádzala mi cez vtáka a nechala si ním ako opony rozhŕňať svoje veľké pysky. Takto vlhko mala v nohaviciach určite už od okamihu, kedy som prišiel do ordinácie
Ešte si s ním niekoľkokrát prešla cez vagínu a potom si ho pomaly zaviedla dovnútra. Zašiel som do nej úplne ľahko, mala tam veľa mokro. Ležal som ďalej na posteli. Bola nado mnou a bobku a predklonom si robila dobre na mojom vtákovi. Počul som, ako ticho vzdychá.

Posteľ sa znovu prehla, keď sa doktorka pretočila tak, že ku mne bola chrbtom. Poskakovala na mne ako kovbojka na ródeu a podobne pritom výskala. Nadskakovala tak vysoko, až mi z nej vták párkrát vyskočil a ja som sa bál, že mi ho zlomí. Skúsene si ho ale vždy nasmerovala späť do vagíny a pokračovala v sebauspokojovaní. Pri tom skákaní som pocítil, že mi ruplo v chrbte. Od toho okamihu sa mi urobilo podivuhodne lepšie. Hlava sa mi prestávala točiť a ja som si uvedomoval, čo sa so mnou deje. Vtáka som mal k prasknutiu napumpovaného spermiami, príliš dlho som bol na suchu.

Masírovala si končekmi prstov klitoris a ticho pri tom stonala. Konečne mala hotovo a jej výskot bol zrazu hlasnejší. Jej orgazmus som veľmi nepocítil, ale doktorka zo mňa potom zliezla a s odkašľaním sa obliekla. Nechala ma s obnaženým vtákom na posteli a znova sa opýtala na moje problémy, ako keby sa nič nestalo. Povedal som jej, že už je mi lepšie, načo mi povedala, aby som jej nezaberal miesto na posteli a nezdržiaval ďalších pacientov. S týmito slovami a plnými guľami ma vyhodila z ordinácie.