(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#27 od užívateľa halloween
So, 16. Decembra 2017, 08:51
Bola som v poslednom ročníku na strednej škole, bola jeseň a so spolužiakmi sme si užívali posledný spoločne strávený rok. Zrejme to bolo aj dôvodom, prečo nás napadlo usporiadať si Halloweensku párty u jedného kamaráta doma. Jeho rodičia nemali byť doma, vraj slávili nejaké výročie alebo čo, ale to nám bolo jedno, hlavne keď doma nechajú plnú chladničku a prázdne izby. Dohodla sa takmer celá trieda, pričom kamarát tomu dodal korunku, pretože povedal, že dovnútra jeho domu nesmie nikto, kto na sebe nebude mať halloweensky kostým.

Bolo asi dva dni pred tou párty, keď som začala rozmýšľať, ako bude vyzerať môj kostým. Chcela som niečo desivé, ale pritom nie moc náročného. Nakoniec som sa rozhodla pre napodobenie animované Koralína, aspoň využijem ten žltý pršiplášť, ktorý som si kúpila.

Pripevnila som si ešte gombík pomocou latexu na tvár. Vyzeralo to naozaj husto, po tvári som mala krv a miesto oka gombík, tak ako to bolo v tom horore. Kamarátka Žaneta si urobila na tvári latexom obrovské jazvy a vyzerala ako zombie. Vyzeralo to hrozne drsne. Akurát mala tú výhodu, že k svojmu kostýmu mohla mať akékoľvek oblečenie, takže si vzala sexi upnuté šaty. Na nohy si potom tiež urobila pár jaziev, aby na ne upozornila. Vždy mala pekné nohy. Ja som musela ísť v tom pršiplášti a nohaviciach, aby som zodpovedala vzhľadom svojej postave. Takže ten večer som mala byť takmer asexuálna. Ale nebolo to asi tak úplne hrozné, ako som si myslela.

Keď sme v ten deň konečne vyrazili na miesto, bol tam kľud ako po vymretí. Hovorili sme si, či sme si nepomýlili dom, ale tak hádam sme po štyroch rokoch vedeli, kde Adam býva. Po zazvonení dlho nikto nešiel, a tak sme odvážne vliezli dovnútra. Bola tam tma a ticho. Keď tu zrazu sa pred nami objavil Jigsaw na malom bicykli a klaun z American Horror Story. Skoro sme dostali mŕtvicu, zatiaľ čo naši spolužiaci mali skoro mokro v nohaviciach od smiechu. Vraj takto privítali každého, kto prišiel. O pol hodiny neskôr sme si to overili, že nekecali, pretože sme sa k tej zábavke pridali a postrašili sme ďalšiu spolužiačku, ktorá prišla sama.

Večierok sa pomaly ale iste rozbiehal, takmer každý priniesol aspoň jednu fľašu alkoholu, takže to v dome rodičov Adama vyzeralo skôr ako v nejakom bare. Rozlievalo sa úplne všetko, čo tieklo a tieklo to doslova prúdom. Bola pustená hudba z hororov a ďalšie podobné vychytávky. Vyzeralo to fakt veľmi dobre.

A potom som si ho všimla. Bol tu aj chlapec z vedľajšej triedy, ktorý sa mi vždy hrozne páčil. On sa po mne tiež vždy pozeral, ale nikdy to nikam nedospelo. Žmurkali sme na seba, robili na seba opičky, a podobne. Ale nikdy ma nepozval na rande. Vlastne sme spolu skoro nikdy nehovorili, hoci bolo zrejmé, že sú sympatie vzájomné. Nechcela som do toho byť nejaká hrrr, nechcela som, aby sa o mne hovorilo, že som to bola ja, ktorá ho pozval na rande. Mala som klasickú predstavu o tom, že za mnou príde a pozve ma von. Alebo mi to aspoň napíše na Facebooku.

Ani na párty sa ale nič nedialo. Liala som do seba jedno pitie za druhým, ani som nevedela, čo to vlastne pijem. Vždy som došla do kuchyne, kde mi do ruky strčil niekto ďalší téglik, ktorý bol plný. A tak som si ho vzala a pila. Netušila som, koľko toho v sebe mám alebo čo som vlastne všetko zmiešala. Dôležité ale bolo jedno, čo si všetci o mne budú myslieť. A tak som išla za Petrom sama. Objala som ho na tanečnom parkete a začali sme zbesilo tancovať. Keď videl, aká som povoľná, ničomu sa nebránil. Obchytkával mi prsia, zadok a všetci na nás pri tom pozerali. Keď mi zašiel rukou do rozkroku, povedala som si, že je čas na trochu súkromia.

Odtiahla som Petra stranou a odviedla ho do kumbálu, ktorý bol pod schodmi. Bola to hrozne malá miestnosť, kde sme na sebe boli hrozne natlačení, ale o to to bolo viac vzrušujúce. Peter chcel niečo povedať, ale umlčala som ho jazykom, ktorý som mu strčila do pusy. Povedala som mu, že teraz už je neskoro na nejaké rozprávanie, že len chcem, aby sme sa niekam posunuli. Aj keby to malo byť týmto spôsobom, že on niečo zasunie do mňa.
Bozkávala som ho a zúrivo mu rukou hrabala v rozkroku. Vtáka mal tvrdého po prvom dotyku, takže som spokojne pokračovala v masírovaní. Potom som Petra odstrčila a kľakla si k jeho rozkroku. Hneď som si ho dala do pusy a poriadne ho cmúľala. Kmitala som rýchlo hlavou a fajčila mu ho tak, že som mu ho skoro odtrhla. Ani neviem, kam som sa tak ponáhľala, ale jednoducho som to musela takto robiť.

Keď ho mal pevného a vlhkého od mojich slín, otočila som sa a rukami sa oprela o dvere. Stiahla som si nohavice po kolená a vysunula na neho zadok. Bez ďalšieho otáľania mi ho tam dal a pomaly do mňa zašiel. Cítila som, ako si jeho vták prediera cestu moju vagínou a zatínala u toho päste. Pery som tlačila pevne k sebe, aby som nekričala.
Pomalé tempo, ktoré Peter nasadil, mi ale nestačilo. Chcela som to rýchlo, živelne, tvrdo, a tak som sa poriadne zaprela o dvere, podsadila panvu a prirážala miesto neho. Prevzala som iniciatívu nad celým sexom, Peter stál len na mieste, zatiaľ čo ja som do neho búšila svojím zadkom. Prirážala som s vagínkou na celého vtáka, ktorý som cítila hlboko v sebe. Zadok a prsia sa mi pritom triasli, ako som zbesilo prirážala. Užívala som si to a zabudla som dokonca na to, že by som mala byť potichu. Stonala som slasťou, keď som sa cítila jeho vtáka, ktorý mi brúsil vagínu. Naslinila som si dokonca prsty a masírovala si pri tom klitoris. Cítila som, že sa blížim k vrcholu, a tak som ešte pridala. Peter už môjmu tempu ani nestačil a ja som sa krásne urobila. Mušlička sa mi sťahovala pevne okolo jeho vtáka, ktorý to nevydržal a vybuchol. Jeho spermie síce tiekli von, ale nemala som inú možnosť, než si vziať nohavičky a proste to vyriešiť potom.

Akonáhle sme vyliezli von z kumbálu, stáli vonku úplne všetci a tlieskali nám. Bola som dosť napitá, takže namiesto toho, aby som sa hanbila, užívala som si ich ovácie. Bola som to ja, ktorá niekoho pretiahla a nie Peter.