(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#26 od užívateľa rocky
Pi, 15. Decembra 2017, 18:50
Už rok som bol doma bez práce, bez priateľov, bez akéhokoľvek rozptýlenia. Som invalid tretieho stupňa, takže veľa príležitostí nemám. Bývam sám v malom byte, ktorý je mojim jediným útočiskom. Nákupy som si dávnejšie nechával posielať kuriérom alebo mi niekedy nakúpila susedka, ale odkedy som bol zapojený do projektu spojeného so školami, dochádzala za mnou jedna študentka strednej školy. Mala sladkých šesťnásť a volala sa Barborka. Chodila mi na nákupy, občas sme sa spolu aj porozprávali alebo pozerali televíziu. Bola drobná, celkovo taká útla. Veľa toho nenahovorila, ale jej tichá prítomnosť bola vždy lepšia ako drsná samota.

V rámci nejakého školského hodnotenia za mnou chodila dvakrát týždenne, nosila mi nákupy a trávila so mnou svoj voľný čas. Občas som jej vypomáhal s domácimi úlohami alebo si ich v tichosti robila u môjho kuchynského stola, kým som si čítal. Niekedy si potom so mnou zahrala šach alebo si čítala a ja ju pri tom pozoroval. Bola naozaj mladučká, takmer ešte v rozpuku. Sledoval som jej telo, ako sa jej malý hrudníček nadúva, keď dýcha. Prsíčka mala malinké, ale rád by som sa bol na ne pozrel. Nôžku mala drobnú, rovnako ako stehienka. Obyčajne nosila dlhé tričká alebo šaty, pod ktorými nebolo ani poznať, že by mala nejaký zadoček, aj keď som ho pod tými záhyby niekde tušil. Bola skrátka mladučká dievčatko, ktorá ešte nič moc nepoznala.

Dochádzala ku mne už skoro tri mesiace, keď bolo načase urobiť predvianočné upratovanie. Výnimočne ku mne prišla už skôr, pretože ju zo školy pustili o hodinu skôr. Len ku mne dorazila, pozdravila a potom vytiahla handry, čistiace prostriedky a staré noviny. Napustila si vedro s jarovou vodou a pustila sa do umývania okien. Keďže bola vonku zima a ona sa močila vo vode, čoskoro som videl, ako sa jej pod oblečením rysujú bradavky. Posadil som sa v kresle tak, aby som na ňu dobre videl, ale ona pritom nevidela mňa. A predovšetkým moju ruku, s ktorou som si vošiel do nohavíc.
Vtáka som nikdy nemal moc veľkého. Teraz som si ho žmolil v ruke a privádzal tú dážďovku k životu. Bol mäkký a gumený, ale keď som si ho naháňal a predstavoval si u toho, ako lížu tie malé bradavky, pomaly tuhol. Vďaka invalidite som sa nemohol moc hýbať, hoci som nikdy nebol žiadny športovec. Teraz som mal ale pupok, pod ktorým som si mastil svojho vtáčika. Ani som si na neho nevidel.

Barborka zatiaľ domyla jedno okno a pustila sa do druhého. Videl som jej pod sukňu, ale mala tam iba pančucháče. Nič zaujímavé nebolo poznať, ale moja predstavivosť to zariadila. Úplne som videl tú jej malú dieročku, úzku a nedotknutú.
Už som to nemohol vydržať. Prestal som si ho naháňať a povedal Barborke, aby šla ku mne. Poslušne si sadla na opierku kresla a čakala, čo sa bude diať. Povedal som jej o niečom, bez toho aby som popravde vedel o čom, pričom som ju rukou hladkal po stehne. Nebránila sa tomu, aj keď príjemné jej to asi nebolo. Pobozkal som ju pekne a slušne na ruku a potom išiel až k jej hrudníku. Bozkával som ju na jej vzdúvajúci sa hrudníček a potom som odhrnul tričko. Ani nemala podprsenku, tak malé mala prsíčka. Vyplazeným jazykom som sa dotýkal jej bradavky a druhú šúchal medzi prstami ako soľ. Barborka sa na mňa pritom bez slova pozerala.

Kým som jej cucal bradavky a mierne ju do nich hrýzol, rukou som zamieril k jej mušličke, schovanej pod pančuchami a šatami. Masíroval som jej vagínu cez oblečenie a sledoval jej výraz. Ten sa ale vôbec nemenil. Len dala nohy trochu od seba, takže som si pripadal aspoň trochu vítaný.

Vyzliekol som ju a pozrel sa na jej dieročku schovanú pod pyskami. Mala ju zavretú skoro na závoru, jazykom som sa tam ani nemohol dostať. Mala ju malinkú a šťavnatú ako broskyňku. Skoro som sa bál ju lízať, aby som jej nejako neublížil, tak krehko jej vagína vyzerala. Jazykom som doslova tancoval nad jej klitorisom a dotýkal sa ho len špičkou. Barborka pri tom pootvorila ústočká a potichu pri tom stonala.

Postavil som sa a stiahol si tepláky. Z nich okamžite vystrelil môj zle uprataný vták, ktorého som si predtým trochu nabudil. Barborka tak nemala toľko práce, keď si ho strkala do pusy, už mal nejaký tvar. Nežne mi ho fajčila, skoro tak nežne, že som to ani veľmi necítil. Držala si ho pri koreni a rukami mi sťahovala cez neho predkožku, keď si ho dávala do úst. Vošiel sa jej do pusy celý.

Položil som si ju opatrne na sedačku, aby sa mi nerozbila. Potom som jej roztiahol nohy a do malej vagíny jej strčil svojho malého vtáka. Lepšieho si na prvýkrát nemohla priať. Teda ak som bol jej prvý. Prirážal som do jej stiahnutej vagínky. Môj vták v nej celý mizol. Už tak dlho som nemal sex, že to pre mňa teraz bola ozajstná slasť. Aj keď sa Barborka skoro nepohla a skoro ani nestonala, takže som ani nevedel, či sa jej to páči alebo nie. Hlavné ale bolo, že sa to páčilo mne, a tak som pokračoval. Opieral som sa o jej stehná a jedným palcom som jej masíroval klitoris, ktorý mala veľký ako špendlíková hlavička.

Jej malé prsíčka sa ani nepohli, keď som do nej prirážal. Jej bradavky boli stále stuhnuté a vystúpené. Prestal som jej masírovať klitoris a namiesto toho jej lízal bradavky. Jej chudé telíčko som hladil úplne všade. Bola mi oddaná.
Vystriekal som sa jej na ploché bruško. Pomohol som jej ho utrieť a ona sa potom obliekla, aby mohla pokračovať v práci. Potom, čo mi umyla okná, sa ospravedlnila a odišla domov. Myslel som, že už nepríde, ale po dvoch dňoch bola späť - rovnaká ako predtým, takže som vedel, že už nemám len spoločnosť, ale aj spoločníčku.