(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#25 od užívateľa spliter
Po, 27. Novembra 2017, 11:45
Kamarát Peter sa rozhodol, že tento rok pôjdeme len tak na blind do Španielska. Krajina nás nelákala kvôli pamiatkam alebo kvôli moru, skôr sme boli zvedaví na temperamentné Španielky. Rýchlo sme sa zbalili a vyrazili smerom k Barcelóne a potom južnejšie pozdĺž pobrežia. Časť cesty sme stopovali, potom sme išli vlakom a niekedy dokonca aj autobusom. Snažili sme sa, ale šetriť kde sa dalo, aby sme si čo najlepšie mohli užiť tú dovolenku.

Počas horúcej letnej noci sme sa rozhodli, že pôjdeme na diskotéku. Na parkete pri mori hrala hlasná hudba, na ktorú dievčatá natriasali zadočky a boli pritisnuté na rozkrok každého muža vo svojom dosahu. Tiež som sa pokúsil nejakej dotknúť, ale dočkal som sa len niekoľkých ladných vlnení a to bolo všetko. Bol som len ďalší z davu, ktorý by im ho tam najradšej zasunul. Sklamaný som prešiel k baru a objednal si ďalšie pivo. Doniesla mi ho mladá opálená Španielka. Zameral som sa na jej telo, ktoré sa vlnilo do rytmu. Chcel som sa ňou dať do reči, ale vedela iba po španielsky, takže som sa pokúšal dohovoriť rukami-nohami.

I keď to vyzeralo nádejne, tak prvý večer z toho nič nebolo. Druhý deň sme ju stretli na pláži a naše flirtovanie pokračovalo presne tam, kde skončilo. Párkrát som sa potopil a vylovil jej pekný kamienok a plával som okolo nej.
Asi som ju zaujal, pretože keď odchádzala do práce, naznačila mi, aby som sa večer zastavil v bare. S Petrom sme prespávali na pláži, takže sme to k nej naozaj nemali ďaleko. Večer som dorazil o rovnakého baru ako predošlý večer. Ona už na mňa kývala z baru, takže som hneď vyrazil za ňou. Skoro dve hodiny som musel predstierať, že ju počúvam a snažím sa pochopiť, čo mi rozpráva. Rozprávala po španielsky a pritom výrazne gestikulovala. Jediné na čo som behom jej monológu bol schopný myslieť, bol jej zadoček, ktorý sa mohol vrtieť na mojom penise.

Potom sa zvodne pozrela na mňa, poskočila do rytmu, preskočila bar a chytila ma za ruku. Ťahala ma stranou, preč od ľudí. Zastavila sa až na okraji mora, kde moju ruku pustila a začala sa vyzliekať. Skôr než som stihol zareagovať, bola úplne nahá a bežala priamo do vĺn. Samozrejme som sa pridal a okamžite som zo seba dal všetko dole a rozbehol sa za ňou. Bola už riadny kus od brehu, ale počkala ma, aby som mal šancu ju dobehnúť. Snažil som sa dotýkať jej nahého tela, ktoré plávalo kúsok odo mňa, ale mal som čo robiť, aby som sa neutopil.

Keď vyliezla na súš, lapal som po dychu ako ryba na suchu. Keď som už trochu mohol dýchať, ľahol som si na ňu a vrazil jej ho tam. Vôbec sa nebránila, naopak, poriadne roztiahla nohy a chytila ma za zadok a pritiahla si ma k sebe najviac ako to len šlo, aby som bol v nej poriadne hlboko. Temperamentne ma držala za zadok a sama s ním krútila, až do piesku robila vlnky. Penis mi do nej vchádzal až po koreň a ona pri tom pekne sťahovala svaly.
Potom sa náhle pretočila a otočila nás a my sme sa začali kotúľať po pláži, bez toho, aby môj penis z nej vykĺzol. Bol som celý od piesku a keď sme sa konečne zastavili, ona pekne sedela na mojom vtákovi. Začala na mne zúrivo poskakovať a prsia jej nadskakovali. Rukami si ich hladkala a hlasno stonala. Zadkom nadskakovala na vtákovi a pritom stíhala hýbať zadkom dopredu a dozadu. Krútila sa na ňom ako brušná tanečnica. Bola dosť zúrivá a niekoľkokrát ma pri tom aj udrela.

Z ničoho nič zo mňa zosadla a ľahla si na zem zadkom nahor akoby robila sviečku. Snažila sa prirážať a ja som ju udieral po tom jej neposlušnom zadku, ale ona iba o to viac kričala. Volala niečo po španielsky a neprestala ani vtedy keď som jej vtáka strčil do análu.

Za chvíľu znova zmenila pozíciu. Pritiahla si nohy cez hlavu a ja som ju preťahoval cez hlavu. Bola taká ohybná, že mi pri tom dokázala lízať semenníky. Preťahoval som ju, až to riadne mľaskalo medzi nami, tak vlhko v nej mala. Keď znova začala rozprávať, ústa som jej zapchal vtákom a vystriekal som sa jej do úst. Ona to nespokojne vypľula a potom znova na mňa naskočila. Chcela pokračovať znova, ale na ďalšie číslo som už nemal síl. Zhodil som ju zo seba a nechal ju tam.