(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#24 od užívateľa melissa
Ne, 26. Novembra 2017, 13:09
Vždy som bola tak trochu pri tele a pravdu povedané, že s týmto hendikepom som si veru toho už dosť užila. Deti vedia viac ublížiť ako dospelí, takže základná a stredná škola boli pre mňa doslova utrpením. Tešila som sa na vysokú školu, kde sa ľudia neodsudzujú kvôli vzhľadu. Myslela som si, že si tam niekoho nájdem, s kým si budem rozumieť a kto so mnou bude zdieľať záujem o klasickú literatúru.

Odchod zo strednej pre mňa znamenal zlom, bohužiaľ nie však taký veľký ako som očakávala. Myslela som si, že si tu nájdem priateľov na celý život, ale žiaľ nestalo sa tak. Stále som bola to čudné, tučné dievča, ktorá na prednáškach sedela vpredu. Nechodila som každý večer do baru a nevyhľadávala som príležitosti na úlet.

V druhom semestri som tu však stretla Darinku. Bolo to dievča s krásnymi zubami, ktorá mala rovnako ako ja v rukách hromadu kníh a okolo brucha dve pneumatiky. Hneď sme si padli do oka a na všetky prednášky sme chodili spolu. Mala trochu iné zameranie oboru, ale aj tak sme mali veľa prednášok spoločných.

Ani jedna z nás nemala priateľa, takže sme spolu hodnotili našich spolužiakov a hľadali medzi nimi nejakú spriaznenú dušu. Žiaľ nikto však o nás neprejavoval záujem. Kto by predsa nechcel spriaznenú dušu na intímne chvíľky?
S Darinkou sme trávili spolu veľa času. Nemali sme kamarátov, a tak sme spolu chodili do kina, do kaviarní a do konca aj do reštaurácií. Naše stretnutia dostávali romantický nádych. Uvedomovali sme si, že naše stretnutia majú aj iný ako študijný nádych. Ale to nevadilo ani jednej z nás, vlastne nám to celkom vyhovovalo, takže sme sa tomu poddali.

Po nejakom čase sme spolu chodili aj ruka v ruke a na rozlúčku sme si dávali bozk. Náš vzťah sa posunul na inú úroveň, a tak sme rozhodli to prehĺbiť. Po jednom vydarenom rande, keď sme boli v reštaurácií a potom si zatancovať na diskotéke, som Darinku na rozlúčku pobozkala oveľa vášnivejšie. Pritiahla som ju k sebe, jej tvár držala v rukách a jazykom jej prechádzala celými ústami. Pre nás obe to bolo veľmi vzrušujúce. Cítila som ako sa Darinke chveje hruď. Pozvala som ju teda k sebe na izbu.

V izbe som rozsvietila, zatiahla závesy a venovala sa ďalej jej sladkým perám. Hryzkala som jej pery a bozkala ju nielen na ústa, ale i na nos, čelo a ušká. Zkúmala som jej krk a pritom som ju hladkala po vlasoch. Darinka mi prechádzala po zadku a jemne prechádzala cez moje boky. Tesne si ma pridržiavala a tisla svoje telo na moje.
Hlavu som zaborila medzi jej veľké prsia a bozkávala som ju. Potom som ich vybrala z podprsenky a nechala ich voľne na jej hrudi. Palcom som jej dráždila bradavky, ktoré jej pekne stáli a postupne som ich skúmala jazykom. Ona si zatiaľ dala dole nohavice aj nohavičky, takže stále predo mnou skoro nahá a ja som si užívala jej vzrušujúce telo.
Kľakla som si na zem a hlavu som strčila medzi jej nohy. Pod veľkým bruchom mala pekne schovanú mušličku s poriadnym bobrom. Strčila som do nej nos a jazykom som v ňom hľadala jaskynku. Našla som ju a bez opýtania som do nej vošla. Jaskynku mala teplú so sladkou príchuťou. Schovala som do nej dva prsty a Darinka mi vychádzala v ústrety, oprela sa o stenu a jednoducho si to užívala.

Potom si ľahla na gauč a nadvihla zadoček, aby som mala lepší prístup k jaskynke. Už som bola tiež nahá a naše plné telá sa tisli jedno na druhé. Potom sme k sebe priložili naše vagínky. Obidve boli poriadne vlhké, takže sa pekne o seba treli a kĺzali. Užívala som si ako ma jej ochlpenie šteklí na klitorise. Pekne to medzi nami mľaskalo a my sme sa držali za ruky.

Darinka si potom sadla na sedačku vedľa mňa a začala ma prstovať, zatiaľ čo ja som jej lízala bradavky. Keď mi prešla cez klitoris, tak so mnou strhlo. Všimla si to a potom mi dráždila už iba klitoris a prechádzala cez neho tak dlho, až kým som nedosiahla orgazmus. Hlasno som stonala a ona mi do úst strkala jazyk, čo ma ešte viac vzrušovalo. Keď orgazmus doznel, pustila ma a ja som si mohla kľaknúť na zem, aby som hlavu znova mohla strčiť do jej rozkroku a vylízala som ju až do úplného sucha.