(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#23 od užívateľa karla
So, 25. Novembra 2017, 13:57
Zbožňujem čokoládu a to priam doslova. A moja priateľka tiež. A dokonca sme sa stretli aj na veľtrhu čokolády, kde sme sa aj dali dokopy. Zatiaľ sme spolu dosť krátko, ale všetko je medzi nami zatiaľ v poriadku. Zanedlho budeme oslavovať naše jednomesačné výročie.

A práve kvôli tejto príležitosti som sa rozhodla, že pre Mirku prichystám prekvapenie v podobe čokoládového sexu. Neviem, ako je to možné, ale ešte sme pri milovaní nepoužili čokoládu, pritom obe ju máme veľmi rady. A ja to chcem práve teraz napraviť. Pripravila som si zásobu čokolády ešte pred niekoľkými dňami, takže na výročie som bola pripravená.

Žiaľ bohu som mala dlhšiu pracovnú dobu ako Mirka, takže domov som prišla až k večeru. Keď som otvorila dvere, môj nos pošteklila prenikavá čokoládová vôňa. Vošla som do kuchyne a uvidela hrnce v ktorých sa roztápala čokoláda. Mirka mala presne ten istý nápad ako ja. Tak som jej priniesla moju zbierku čokolády a položila ju ku kope, ktorú mala Mirka pred sebou.

Posledné čo chýbalo, bola už iba romantická hudba. A potom sme sa už mohli do toho pustiť. Najprv som Mirke dala čokoládu na nos a jemne som jej ju zlízala. To isté som zopakovala aj s jej perami a na spodnej čeľusti. Krk som jej poliala čokoládou a prechádzala som po ňom s jazykom, až kým som ju celú nezlízala. Cítila som ako sa Mirka pri každom mojom dotyku chveje. Myslela som si, že je to vzrušením, ale potom my vysvetlila, že tá čokoláda trochu pálila.
Tak sme trochu počkali kým vychladne a hneď to bolo oveľa lepšie. Bozkávaním som z nej dala dole jej oblečenie, takže u kuchynskej linky bola úplne nahá. Zatiahla som záclony a bozkávala jej nahé telo. Mirka mi bozky opätovala a pritom mi tiež pomohla sa vyzliecť. Stáli sme oproti sebe úplne nahé a naše bradavky sa treli o seba tak dlho, až kým úplne nestáli. Potom som siahla do hrnca s čokoládou a natrela ňou Mirkine bradavky. Mala ich úplne hnedé a ja som sa na ne prisala ako dieťa. Lízala som z jej z bradaviek čokoládu a ona pritom zakláňala hlavu od rozkoše. Jazykom som krúžila okolo bradaviek a rukami som jej masírovala prsia.

Potom som ju položila na kuchynský stôl a na nahé bruško som vyliala poriadnu dávku čokolády. Jazykom som jej kreslila na bruško a snažila sa ju pritom lízať. Mirka si od vzrušenia hladkala prsia. Keď som z nej všetko zlízala prišla na rad jej mušlička, ktorú som jej tiež potrela čokoládou. Kvapkala som jej čokoládu na klitoris a ona pritom poriadne vzdychala. Teplo jej prechádzalo celým telom keď som jej lízala mušličku a jazykom dráždila klitoris. Potom som si naslinila prst a strčila jej ho do análu. Naďalej som sa venovala jej mušličke a prstovala jej análik. Priliala som si ešte trochu čokolády a prstovala ju dovtedy kým sa neurobila. Vrtela sa od rozkoše, až skoro vyliala celý hrniec s čokoládou, ktorý mala vedľa seba.

Potom som bola na rade ja. Mirka sa s tým však už veľmi nehrala. Ponorila si celú ruku do hrnca s čokoládou a potom na moje telo kreslila a zároveň to hneď aj lízala. Vzrušovalo ma, že som nevedela kde a kedy sa ma dotkne. Moja mušlička bola z toho už úplne mokrá.

Mirka svoje prsia natrela čokoládou a tak si ľahla na mňa a dráždili sme si prsia vzájomne. Jej ruka však zašla k mojej mušličke a ústa mi zalepila sladkými bozkami. Vášnivo ma bozkávala, keď mi s čokoládovou rukou prstovala vagínku. Hryzkala som ju do pery a pritom som kričala od slasti. Už po tak krátkej dobe mi telom prechádzal silný orgazmus, ktorý Mirka miernila tým, že ma bozkávala.

Keď moje telo ochablo, naliala na mňa horúcu čokoládu a pomaly ju zo mňa lízala. Sem tam ma pobozkala, potom sa venovala môjmu klitorisu a aj bradavkám, ktoré bozkávala, ale už sa ma nesnažila dostať k orgazmu. Nežne ma bozkávala a užívala si čokoládu so svojim jazykom. Keď som mala už telo celé čisté, poprosila som ju, aby si ľahla na brucho, aby som jej čokoládou mohla pomasírovať chrbát. Jemne som jej masírovala čokoládu do pokožky a sem tam som aj niečo ochutnala.

Potom som prešla cez Mirkin vyšpúlený zadoček a všimla som si análiku. Trochu som rozmýšľala, ale potom som jej tam strčila tri prsty naraz. Mirkou to strhlo, ale pokračovala som ďalej v dráždení a palcom som masírovala jej mušličku. Jazykom som prechádzala cez jej chrbát.

Netrvalo to dlho a Mirka sa aj po druhý krát urobila. Potom sme obe boli tak unavené, že jediné na čo sme sa zmohli, že sme zjedli zvyšok čokolády.