(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#1376 od užívateľa mimika
So, 31. Marca 2018, 15:07
Štyridsať päť rokov, rozvedená, s dospelými deťmi, bez psa, bez mačky, s nudnou kancelársku prácou. Takému životu už sa nedá hovoriť inak, než diagnóza. Do práce som chodila s odporom, pretože po rozvode som musela opustiť svoje staré miesto. Spotená a unavená som cestovala každý deň s MHD s nákupnou taškou, aby som prišla do studeného bytu a namiesto teplej večere, na ktorú som si nakúpila veci, som si nakoniec aj tak objednala pizzu. Veď pre koho by som varila.
Zvyčajne som sedela pred televízorom a pchala sa objednaným jedlom, hoci som ani nemala hlad. Keď som všetko zjedla a pripadala si odporná, pustila som si ešte porno, vyprstovala som si mušličku a išla do prázdnej studenej postele, aby som ďalší deň mohla začať rovnakým spôsobom. Bolo to ako keby som ani nežila, nielen, že si ma nevšímal svet, ale aj ja som si pripadala, ako keby som bola mŕtva vo vnútri.
Pred bytovkou, v ktorej som bývala, bola malá alej, v ktorej som videla každé ráno spať nehybné telo nejakého bezdomovca. V duchu som si hovorila, že to síce vyzerá, že som na tom lepšie, ale vnútri som si pripadala horšie ako on. Často som videla, že mal pri sebe psa, takže aspoň niekto ho mal rád.
Potrebovala som proste niečo, aby som prekonala túto krízu. Rozvedená som síce bola už skoro tri štvrte roka, pričom už aspoň dva roky predtým sme spolu poriadne nežili, ale napriek tomu som do tej doby k niekomu patrila. Aby som ožila, potrebovala som urobiť niečo. NIEČO. Nebola som si ale vôbec istá čo.
Popoludní po práci som vyrazila miesto na obvyklý nákup priamo do obchodného domu a dve hodiny prechádzala obchody, aby som vyšla von s plnými taškami blbostí. Minula som horibilnú sumu peňazí, ale napriek tomu som si nepripadala nejako uvoľnená. Nič zo mňa nespadlo, tak, ako som po takomto nájazde na obchody a moju peňaženku očakávala.
Než som dorazila domov, zase som bola spotená a unavená, ako každý iný deň, akurát som teraz namiesto jedla a potrebných vecí mala v taške hovadiny. Pohľadom som zavadila o bezdomovca, ktorý posedával na lavičke a pil krabicové víno. Doma som sa posadila bezradne do kuchyne a pozerala sa na neho z okna. A zrazu ma prepadla taká silná a podivná túžba, že by som za ním mala ísť. Akosi ma to ťahalo k nemu. To už mi ale pripadalo celkom cez hranicu, tak som odišla od okna a pustila si televíziu. Dávali iba nejakú reality show, napriek tomu som sa do nej celkom zapozerala. Sledovala som ju až do pol jedenástej, keď moja túžba zvíťazila.
Došla som do kuchyne a pozrela sa znova z okna, aby som sa uistila, že ten chlap tam stále je. So založenými rukami som prechádzala sem a tam po miestnosti a premýšľala, čo mám urobiť. Nakoniec som si napustila vaňu a potom išla do postele, aby som tie nechutné myšlienky zahnala.
Zobudila som sa okolo pol jednej. Bez rozmýšľania s úplne prázdnou hlavou som si na nočnú košeľu obliekla dlhý kabát a na nohy papuče. Do vrecka som si ešte automaticky strčila kľúče, aby som sa potom mala ako dostať domov. Do druhého vrecka som si vložila kondóm.

Potichu som došla von a pristúpila k tomu bezdomovci. Predtým ako som ho oslovila, pustil sa na mňa jeho pes, čo ho okamžite zobudilo. Upokojil psa, pretože si myslel, že šteká len na nejakú veveričku, ale potom si ma všimol. Stála som tam pred ním len v nočnej košeli a kabáte a pozerala sa na neho. Absolútne som nevedela, čo robím, keď som si kľakla na zem a rozopla mu nohavice. V nohaviciach mu to smrdelo, tak som mu na neho len napľula a honila ho v ruke. Chlap na mňa absolútne vyjavene pozeral, ale nič nehovoril ani nerobil. Nechal si ho honiť. Vybrala som si z košele prsia a vložila si jeho špinavého vtáka medzi ne. Pevne som ich k sebe tlačila a tak mu ho poriadne honila. Bezdomovec sa pohodlne oprel o operadlo lavičky, ako keby sedel na gauči a pozeral sa na futbal. Hlavu zaklonil a so zavretými očami si túto podivnú situáciu užíval. Veľmi rýchlo mu stvrdol, až som sa bála, že sa mi vystrieka priamo do tváre. To by som z toho potom moc nemala.
Postavila som sa a z vrecka vytiahla kondóm. Ten som mu na vtáka navliekla a potom ukázala do tieňa vedľa bytovky. Síce bolo okolo jednej hodiny, ale keby náhodou nejaký sused trpel nespavosťou, nemusel by vidieť, že ma tu šuká bezdomovec. Ešte by si mohol myslieť, že ma znásilňuje. Vedľa bytovky nebolo nič vidieť, tam totiž svetlo od aleje nedosahovalo.
Došli sme tam a ja som sa predklonila a vysunula na neho zadok s obnaženou mušličkou. Neisto mi ho tam strčil. Potom si ma chytil za kozy a poriadne to do mňa búšil.. Vtáka mal pekne ztoporeného, keď ho do mňa strčil. Cítila som, ako ma zaplavuje čudný pocit blaha, ktorý nebol len z toho sexu. Pomáhala som mu prirážať, páčilo sa mi to. Hoci som sa na druhú stranu snažila nemyslieť na to, čo tu vlastne robím.
Chlap si na mňa trochu viac ľahol, aby mohol hlbšie preniknúť. Pokrčila som sa v kolenách a zavesila sa viac na stenu domu, o ktorú som sa doteraz opierala. Zavrela som oči a užívala si vtáka vo svojej mušličke, pričom hlavu som si držala na druhú, pretože mu šialene smrdelo z úst. Špinavými rukami mi masíroval prsia a stláčal bradavky. Prsia sa mi hojdali do rytmu prirážania.
Jeho dorážanie bolo čím ďalej agresívnejšie, až to do mňa búšil tak, že sa mi podlamovali nohy. Bolelo to, mal dlhého vtáka, ktorého mi zarážal naozaj hlboko. Jeho ruky sa mi zarývali do bokov, kam ich presunul, aby si ma mohol poriadne držať. Bol celkom surový.
Jeho agresivita, ale zrazu ustála a ja cítila, ako moju mušličku zaplavuje teplo. Vystriekal sa do kondómu a potom jeho stisk povolil. Bez slova som sa na neho pozrela a stiahla si vyhrnutú nočnú košeľu. Nechala som ho tam stáť s plným kondómom na vtákovi a odišla domov s iným, než prázdnym pocitom. Doma som si potom napustila vaňu a pri kúpeli som sa dokonca usmievala. Bola som zase nažive.