(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#1271 od užívateľa mimika
Pi, 30. Marca 2018, 17:02
Nastal adventný čas a s tým sa okrem pekného času čakania na Ježiška, priblížila tiež nutnosť upratovania. Doma to vyzeralo ako po výbuchu, všade bola nevypratá bielizeň, prach na knihách sedel ako prilepený a cez špinavé okná nebolo skoro vidieť von. Bola to proste hrôza, na celý deň práce. Čo jeden deň, minimálne na víkend. A preto sa mi do toho nechcelo a nechcelo sa mi do toho stále viac. Okrem toho mi bolo jasné, že to všetko zase budem musieť urobiť sama, pretože manžel sa k domácim prácam staval ako k "ženskej záležitosti" a mal z nich rešpekt rovnako ako z mojej menštruácie.
Spočiatku som bojovala za to, aby priložil ruku k dielu. Zároveň som bojovala so svojím ja, aby som vôbec ja niečo urobila. Práca išla veľmi pomaly, čím viac som sa snažila upratať, tým väčší neporiadok som robila, pretože aby som mohla utrieť police, musela som najskôr všetko vybrať von. A to sa potom nevošlo dovnútra v takej podobe, v akej to tam bolo, takže mi vonku zostávala hromada vecí, ktorá sa neustále rozrastala. Po štyroch hodinách upratovania som odhodila handru a odišla sa pozrieť do obývačky, kde môj manžel sedel v kresle, popíjal pivo a sledoval nejakú kravinu v televízii. Najskôr som myslela, že ho od zlosti uškrtím, ale potom ma napadalo niečo oveľa lepšie.
O pol hodiny neskôr som sa presunula upratať obývačku. Prechádzala som sa s prachovkou pred televízorom, naťahovala sa na najvyššiu policu, zametala a utierala prach v najnižších poličkách a na zemi. Zvodne som sa pred manželom naťahovala a provokovala ho, ale jemu trvalo všetko oveľa dlhšie, než pochopil. Než zaregistroval, že mám na sebe kostým sexi upratovačky, skladajúci sa len zo sukienky, spod ktorej mi vykúkajú podväzky a vrchný diel sotva zakrýva mojej poprsie, trvalo mu to ďalšiu pol hodinu kým som dostala jeho pozornosť.
Pomaly som prechádzala po izbe a miestami upratovala, aj keď len povrchne, pretože tá sexi prachovka toho veľa nepobrala. Manžel sa pohodlne posadil do kresla a pozoroval ma. Chvíľu som robila, že som si jeho hladného výrazu nevšimla, potom som ale predstierala, že je mi teplo. Vyšvihla som nohu na stôl a začala som si pomaly dávať dole silonky. Vysunula som naňho zadoček a hojdala s ním priamo pred jeho očami. Nohavičky som mala pekne zarezané medzi polovičkami, a keď som sa správne prehla do mačacieho chrbta, ponúkol sa mu pohľad aj na moju vlhkú broskynku. Naslinila som si prsty a prešla si cez zdurené pysky. Mala som ich úplne červené od vzrušenia, čo vyniklo ešte viac v okamihu, keď som si cez ne začala prechádzať napnutými nohavičkami. Strčila som mu zadoček až do tváre a trela si mušličku o jeho strnisko. Keď mi do nej, ale chcel zahryznúť, cúvla som.
Urobila som na neho no no no prstom a potom si ho strčila do úst. Ľahko som si do neho zahryzla. Keď som k manželovi stále tvárou v tvár, pozrela som sa na svoje prsia a pohladkala som si ich. Žmolila som si ich v tom kostýme, až mi obe začali vykúkať von. Pozrela som sa na manžela a potom znova na svoje prsia, naslinila som si prsty a dráždila si s nimi bradavky. Potom som si všimla, že v nohaviciach má poriadnu hrču, a tak som si kľakla. Prsiami som mu prechádzala po rozkroku, bez toho aby som sa jeho vtáka dotkla rúk. Zdvihla som sa a nechala ho, aby zaboril svoju tvár medzi kozy. Otočila som sa a zadočkom som sa posadila na jeho hrču v nohaviciach. Krúžila som na nej a vlnila sa pritom ako vlnobitie. Keď som sa zdvihla, mal na nohaviciach mokrý fľak, ale ťažko povedať, či od mojej vlhkej mušličky alebo od svojho vtáka.
A v tej chvíli už to manžel nevydržal. Vyskočil z kresla ako keby mu bolo dvadsať a prehol ma cez stôl, ktorý som mala pred sebou. Kým si ma držal za krk pritlačenú k doske stola, vyberal si vtáka. Potom mi dal stranou nohavičky a vtáka priamo narval do mojej mokrej mušličky. Držal si ma za plecia a tlačil ma k stolu, takže som sa nemohla pohnúť, keď ho do mňa zúrivo vrážal. Napriek tomu som sa poslušne držala hrany stola, aby mohol manžel prirážať ešte zúrivejšie. Stonala som ako ranené zviera a to ho ešte viac vzrušovalo. Zadoček už som mala celý červený od jeho prirážania,ale on ešte stále nemal dosť.
Otočil si ma na chrbát a hneď mi ho tam znova narval. Zdvihla som nohy poriadne do vzduchu a pridržiavala si ich tak, aby mohol do mňa až po koreň preniknúť. Pozerala som sa na to, ako vo mne mizne jeho vták v celej svojej dĺžke.
Ani sa nepýtal a napchal mi vtáka aj do zadku. Ten som mala podstatne viac stiahnutý, ako mušličku, takže to celkom bolelo, ale keď už som vypustila draka z klietky, tak som teraz musela poslušne držať. Ležala som na boku s pokrčenými kolenami, tak aby som mala vyšpúlený zadok, do ktorého mi teraz vrážal svojím vtákom. Držal ma jednou rukou poriadne pod krkom, že som skoro nemohla dýchať a druhou za bok, aby sa mu lepšie prirážalo. Zadok som mala červený už predtým, teraz mi doslova horel, niekedy ma po ňom totiž poriadne plesol.
Cítila som vo svojom anále, ako jeho vták pulzuje. Mal ho tvrdého ako kameň a to aj napriek tomu, koľko mu bolo rokov. Cítila som, ako sa jeho pohyby spomaľujú.
Potom som v sebe pocítila teplo, ktoré sa mi rozlievalo v zadku. Manžel sa do mňa urobil. Zadychčane odo mňa odstúpil s vtákom ešte od spermií a pozeral sa, ako zo mňa zvyšok jeho spermií vyteká von. Nemohla som sa skoro postaviť, keď bolo po všetkom, natoľko ma všetko bolelo. Aj keď som si potom niekoľko dní nemohla ešte sadnúť, za toto mi manžel pomohol s domácim prácami a bez reptania.