(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#1179 od užívateľa cicuska
Št, 29. Marca 2018, 15:36
Mal som rád splavovanie riek, preto som bol nadšený, keď som mohol spojiť obľúbené s užitočným a stať sa vedúcim na vodáckom tábore. Prevažnú časť tvorili ľudí len o pár rokov mladší ako ja, kvôli bezpečnosti bola nastavená trochu vyššia veková hranica, pričom väčšia časť z nich boli dievčatá. Videl som, ako sa na mňa pozerajú a provokujú, predsa len už neboli pod zákonom, takže si mohli v podstate robiť, čo chceli. Tu na nich ich rodičia nemohli dozerať.
Spočiatku som sa veľmi držal ostatných skúsených vedúcich, ktorí si vedeli zjednať vo svojich družstvách disciplínu. Rád by som mal tiež takú autoritu, ale netrvalo to ani deň a zistil som, že ma berú všetci skôr ako staršieho kamaráta. Chcel som sa tomu hneď vzdoriť, ale nemalo to žiadnu cenu, tak som svoju úlohu jednoducho prijal a stal sa ich kamarátom. Nechal som ich, aby mi tykali, rozprával som sa s nimi a dokonca som sa s nimi cítil lepšie, než s ostatnými vedúcimi, ktorí odo mňa boli vekovo o dosť ďalej, než tie decká okolo mňa.
Vo svojom tíme som mal tiež tri dievčatá, typické dámy, ktoré sa strachujú, že si zlomia nalakovaný necht alebo že si namočia vlasy. Práve také dievčatá, sú ale vždy zdrojom problémov, pretože nemajú žiadne zábrany a ich početnosť ich vedie k tomu, že si myslia, že môžu úplne všetko. Sú drzé, dovoľujú si a nenechajú sa k ničomu nikým prehovoriť, aby robili to, čo nechcú alebo čo sa im nezdá. Na každom tábore také dievčatá jednoducho sú a bohužiaľ tentoraz som si krátku zápalku vytiahol ja. Popravde som celkom podozrieval ostatných vedúcich, či mi ich do tímu nehodili úmyselne, pretože to pre nich boli známe firmy.
Petra, Lívia a Lenka - tak sa tie tri mladé slečny volali. A robili mi zo života peklo. Stále mali narážky na môj zadok, komentovali to, čo sa mi deje v nohaviciach. Stále som ich mal v pätách a musel počúvať ich drzé pripomienky. Zámerne sa predo mnou preťahovali, provokovali ma, nebrali si podprsenky, aby im boli vidieť bradavky, dokonca sa predo mnou vyzliekali. V takýchto prípadoch som okamžite odchádzal, ale bolo to figu platné.
Všetko to ale vyvrcholilo asi dva dni pred koncom tábora. Konal sa táborák, kde som mal hliadkovať, zatiaľ čo zvyšok vedúcich sa presunul do hlavnej budovy a následne do lesa, aby tam pripravili nejakú večernú bojovku. Celkom som decká bavil tým, že sme hrali na gitare a spievali, opekali sme si večeru a rozprávali sa. Keď boli takto všetci pohromade, tak to bolo v pohode. Potom som, ale musel vyhlásiť večierku a nahnať ich všetkých do postelí. Keď nastal pokoj, všimol som si, že okolo ohňa ešte posedávajú tie moje tri slečny.
Došiel som až k nim a povedal im, že aj keď sú staršie než ostatné, tak pre nich platí večierka tiež. Na prvý pohľad boli trochu pripité, ale paradoxne sa správali úplne slušne. Alebo respektíve slušnejšie, ako keď boli triezve. Povedal som im, že ak budú v kľude, že tam môžu so mnou zostat. Dievčatá poďakovali a dokonca mi dali napiť nejakej pálenky, ktorú kúpili cez deň v samoške v dedine neďaleko tábora a ktorá už im z väčšej časti kolovala v krvi.

Tábor skoro končil a ja až teraz začal tým dievčatám prichádzať na mená. Sedeli sme okolo ohňa, rozprávali sa a čas plynul ani neviem ako. Normálne moc nepijem, takže som na sebe tých niekoľko veľkých hltov z fľaše cítil. Bol som ako omámený a ťažko som sedel. Dievčatá si toho všimli a presunuli sa bližšie ku mne. Mali toho tiež dosť vypité, ale zrejme voči tomu alkoholu boli odolnejšie než ja.
Než som sa nazdal, cítil som ich ruky na celom svojom tele. Petra si brala moju hlavu do dlaní a vášnivo ma bozkávala, zatiaľ čo Lívia mi z nohavíc vybrala môjho vtáka. Lenka mi masírovala hrudník, ruky mala pod moju košeľou a šepkala mi do ucha samé prasačinky.. Okamžite som sa po nich zahnal, ale nemalo to žiadny efekt - naopak som namiesto toho spadol na zem. Tam som bol ešte bezmocnejší než posediačky. Dievčatá sa na mňa zosypali ako muchy a potom už som len cítil, ako mi ho niektorá z nich fajčí.
Keď som sa pozrel, videl som, ako Petra a Lívia olizujú môjho vtáka a vzájomne sa dotýkajú jazykmi. Pozerali sa aj na mňa, ale skôr venovali pozornosť môjmu vtákovi. Lívia sa s tým nemaznala a dala dole si nohavičky a sadla si mi na tvár. Nemal som na výber a musel lízať jej mušličku. Keď som sa chcel zdvihnúť, tak ma zadržala. Už takto mi držala pevne ruky na zemi a obe druhé dievčatá mi sedeli na nohách, takže som sa im nemal ako vymaniť.
Lívia stonala a v podrepe mi prechádzala vagínou cez tvár. Bolo jej jedno, či ju dráždi môj jazyk alebo nos, hlavne, že som mal jej vagínu v tvári. Obe zostávajúce Petra a Lenka sa medzitým otierali vagínami o môjho vtáka. Snažili sa ho postaviť do pozoru, ale bol som na to až moc opitý. Bohužiaľ ma to ale nezachránilo, pretože Petra ma za neho chytila, skoro mi ho odtrhla, aby sa mi do neho nahrnula krv, pričom Lenka na mňa naskočila. Petra jej môjho vtáka držala, aby si na neho mohla nasadnúť. Poskakovala na mne, ale ani som to nevidel, pretože som stále lízal Líviinu vagínu. Mal som plnú pusu jej šťavičky, keď som cítil, ako sa dievčatá na mojom vtákovi striedajú. Petra mala veľkú a mokrú vagínu, do Lenky som sa sotva vošiel. Mala stiahnutú vagínu a už keď si na mňa sadla, hlasno vykríkla slasťou.
Tiež som chcel kričať, ale nemal som ako. Ako na mne Petra naskakovala, tak Lenka mi lízala vtáka a čiastočne tiež vagínu Lívie. Bol som síce opitý, ale vo chvíli, keď Petra mala orgazmus, som to nevydržal a urobil sa tiež. Dievčatá si užívali moje semeno ako z fontány. Keďže s ochabnutým vtákom to už nebolo nič moc Lenka a Lívia sa museli urobiť navzájom.
Vyprstovali si vagíny, potom ma už iba pobozkali a nechali ma nahého pri praskajúcom táborovom ohni.