(aj Vy môžete prispieť Vašou tvorbou)
#1174 od užívateľa cicuska
Št, 29. Marca 2018, 14:54
Bola som sama. V celom byte, v celom svojom živote. Ešte som nemala ani dvadsať a už som popíjala vo svojom byte sama víno a vedľa mňa sa rozvaľovala mačka. Z domu som odišla hneď po maturite, v Bratislave som si našla prácu a mala som tu aj priateľa, kvôli ktorému som sem šla. Avšak on sa na mňa vykašlal kvôli inému dievčaťu. A tak som tu po dvoch mesiacoch stále sedela sama ako stará panna a popíjala. Pre niekoho možno predstava idylického večera. Najhoršie na všetkom bolo, že som sa hrozne nudila. Nuda ma zožierala doslova zaživa, ale pri tom som nemala dosť síl sa zdvihnúť a niečo robiť
Rozhodla som sa, že si večer trochu spríjemním. Išla som do izby pre vibrátora. Zhurta som sa napila a dala som si dole nohavičky. Posadila som sa do voľného tureckého sedu, chodidlá som si oprela o seba, takže vagínu som mala pekne odhalenú. V miestnosti bola celkom zima, takže som cítila, ako mi mušličku sála zima. Znovu som sa napila vína a potom si jemne začala hladkať klitoris. Okamžite sa pod týmto dotykom stiahol ako slimák do ulity, ale s tým rozdielom, že mojím telom prešla vlna slasti. Krúživými pohybmi som si robila dobre a so zavretými očami si predstavovala, že moje ruky sú jazykom nejakého slávneho herca. Jeho podobu som si však nedokázala poriadne vybrať, a tak som sa na to vykašlala.
Odložila som pohár so zvyškom vína a zo stola si vzala vibrátor. Dala som na neho dostatočnú vrstvu lubrikačného gélu a prešla si ním po mušličke. Cítila som ako mi zvyšok gélu steká od mušličky až k análu a potom som ho prstami rozotrela.
Zapla som vibrátor a chvíľu som sa pozerala, ako sa jeho špička hýba. Tú som si potom priamo priložila na klitoris a vnímala ako klitoris priam pohlcuje tie vibrácie. Vibrovanie mi prechádzalo celým telom. Chvela som sa túžbou, ale stále to nebolo ono. Akosi tomu chýbal mužský dotyk..
Nehcela som sa nikde ponáhľať, ale už som to nevydržala a vibrátor si pomaly zasunula do mušličky. Polovička z neho ešte stále bola vonku, ale rukou som ho celého zasunula dnu a prepla ho na vyššiu rýchlosť.
Zrazu mi do lona skočil kocúr. Privolal ho asi zvuk vibrácií a čudné pohyby, ktoré som robila. Nepokojne sa prechádzal pre mojou nahou mušličkou, z ktorej vykúkal zasunutý vibrátor. Tá vec ho veľmi zaujala, takže labkou jemne do neho hrabol. Trafil však môj klitoris. Akoby do mňa udrel blesk a telom mi prešla neskutočná slasť. Pozrela som sa na kocúra, ktorý pokračoval v naháňaní tej čudnej vibrujúcej hračky a pritom mi v podstate masíroval moju mušličku. Stiahla som svaly vo vagínke a tak sa pohol vibrátor, čím som kocúra trochu vydráždila a ten po ňom skočil. Jeho hlava sa ocitla priamo v mojom lone a keď ucítil lubrikačný gél, dokonca zapojil aj jazyk. Nevidela som tam dole, že čo sa tam presne deje, ale cítila som jeho studený noštek a drsný jazýček v okolí vibrátora.
Zavrela som oči a trochu viac som podsadila zadoček, aby som mala mušličku vyššie a kocúr mal lepší prístup. Sústredila som sa na to, čo vnímalo moje telo. Tlak vo mne sa zvyšoval a ja som cítila, že sa uvoľňujem.

A tak som pridala na sile vibrácií, aby som sa vedela krásne urobiť. Vibrátor celkovo poskakoval v mojej mušličke až som si ho musela pridržiavať, aby zo mňa úplne nevyšiel. Zasúvala som si ho do seba hlboko a kocúr sa ešte stále po ňom driapal, čo som vnímala ako slastné dotyky milenca. V jednej chvíli na mňa dokonca vytasil drápky. V prvom okamihu to trochu zabolelo, ale zároveň to bol aj môj najerotickejší zážitok, aký som kedy zažila. Bolo to ako keď vás partner jemne hryzká zúbkami. Jemne so svojimi ostrými zúbkami zahryzol do mojich mäkkých pyskov, pridal ešte aj jazyk a ja som si myslela, že vyskočím z kože.
Hlasno som stonala a bez zábran. Vagína sa mi úplne chvela a už nielen od vibrátora, ktorý išiel na plné otáčky. Bradavky mi pumpovali pod tričkom, ktoré som si nedala dole. Mala som zavreté oči a cítila som ako mi kocúr líže mušličku a do toho ešte aj ten vibrátor. Mala som nečakane dlhý orgazmus a bol najintenzívnejší zo všetkých mojich doterajších orgazmov.
Keď bolo po všetkom, vypla som vibrátor, kocúra som okamžite prestala zaujímať a ako správny milenec hneď odišiel. Podišla som k nemu, pohladkala ho za dobre vykonanú prácu a ja som si vzala pohárik vínka, zapla televízor a vychutnávala si ešte večer. Byť sama, nie je až taká tragédia.